Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem talál rám a szerelem, egy lány, aki képes lenne szeretni úgy, ahogy vagyok és én is őt viszont?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó pasi külsőre ez tény és inkább a csendes, kicsit félénk, értelmes, kedves fiúk táborát erősítem, de a legjobb barátaimmal és közeli ismerőseimmel tudok laza is lenni, csak ugye ezt kevesen látják, hogy milyen is vagyok valójában. Valahogy egy lány sem akar hozzám csatlakozni, velem lenni,nem érdeklődnek felőlem, nem látom a vágyat, a vonzalmat, pedig tényleg olyan sok csúnya fiú és lány elkel manapság, akkor vajon én miért nem kellek egy lánynak sem? Fura ez az egész, mintha egy ritka, különc lennék, akitől minden lány inkább tart távolságot vagy én látszanék ennyire ridegnek, esetleg csak arról van szó, hogy annyira csúnya vagyok, hogy így egy lány sem tud vonzódni hozzám?

2012. okt. 5. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbizalmad.Az a lehető legrosszabb.Azt látják is
2012. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Üdv a klubban!

Ugyan ez a helyzet.


16/f

2012. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, és megmondom, hogy tényleg olyan csúnya vagy-e...:)
2012. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kép? Hány éves vagy egyébként?
2012. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Honnan írsz?
2012. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már épp elég embertől kértem véleményt a külsőmmel kapcsolatban, ettől nem lesz jobb, ami tény, az tény, nem vonzódnak hozzám a lányok valamiért.
2012. okt. 5. 22:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a külsőtől függ. Olyan lányt keress aki hasonló hozzád. Én legalábbis nagyon szívesen megismerkednék egy olyan férfival aki olyan mint én (aki más mint én az egy idő után az agyamra megy ugyanis - nem vagyok túl alkalmazkodóképes) és az sem érdekelne hogyan néz ki. Jó, ha baromi ronda lenne - úgy értem hogy már szinte torz, érted mire gondolok, nem arra hogy nem jóképű, hanem hogy kifolyik a szemem ha ránézek, na de ilyen emberek azért nem nagyon vannak - akkor nem biztos, hogy tudnék hozzá vonzódni. De ha csak 'nem túl szép' viszont a személyisége rendben van, akkor meg simán. Közös érdeklődési kör, hasonló gondolkodás, világnézet, stb, nekem ezek sokkal vonzóbbak mint a külső.
2012. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én pl. szivesen megismerkednék egy olyan lánnyal aki szereti a sorozatokat, animéket és tudjak beszélgetni róluk vele.

20F

2012. okt. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű: Mert nem vagy kőgazdag és nincs márkás sportkocsid. A nőknek pedig pont hogy ez kell. Ha kilóg pár millió a zsebedből és fekete Bömösön jársz-kelsz, pillanatok alatt lesz csajod, nem is egy.

Anélkül visont esélytelen.

2012. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sok lány, ha még vannak benne valódi értékek, egy idő után, ha beszélgetsz velük, észreveszik benned a jót és egy idő után már az sem érdekli őket, hogy milyen a külsőd! Kitartás;)
2012. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!