Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha nektek tetszik egy fiú, akkor hogyan viselkedtek a közelébe?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedtek,vagy beszéltek azzal a fiúval aki tetszik nektek?

2012. okt. 5. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
egymillió ilyen kérdés van már,olvasgass...
2012. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát próbálok normális lenni, de néha nem nagyon sikerül. Látszik, hogy kicsit ideges vagyok, és néha össze-vissza beszélek, néha meg meg se merek szólalni, nehogy megint mondjak valami őrültséget. Folyamatosan mosolygok, ha valami viccet mond, talán már kicsit túl feltűnően is röhögök. És ha beszélgetünk garantáltan vörös a fejem. :)
2012. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zavarban vagyok, mosolygok, néha próbálok megszólalni, közelében lenni, nevetek a viccein, stb.:D
2012. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha olyanokat kérdezek, amire tudom a választ és csak azért kérdezem meg, mert szeretném a hangját hallani. Sokszor nézem, elpirulok, minden szavát csak úgy szívom magamba. Persze ez nem látszik.:) Sokszor össze-vissza motyogok, látszik rajtam, hogy zavarban vagyok, és hülyén röhögök előtte. Mondjuk vannak olyan lányok, akik tudják magukat leplezni. Akkor viszont nagyon oda kell figyelni, mert biztos, hogy egyszer leleplezi magát.
2012. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!