Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyzet a mai lanyokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet a mai lanyokkal, hogy a tobbseguk 8-9-10 evvel idosebb pasit valaszt, minden lany apakomplexusos vagy mi?

Figyelt kérdés
elso sorban lanyok valasza erdekelne , de fiuk is irjanak velemenyt , koszi elore is !
2012. okt. 5. 22:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem.Csak azok a pasik érettebbek.
2012. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Választhatna már engem is egy tíz évvel fiatalabb! ;)
2012. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellenek idősebb pasik. Nagyjából velem egyidős barátaim voltak max plusz 1-2 év.

21L

2012. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Tegyuk fel hogy pl egy 20 eves csaj osszejon egy 30 eves habsival , mi a kozos tema a dugason es az ugynevezett '' erettsegen '' kivul , az h egy pasi 10 evvel idosebb nem biztos h erettebb is ,nem az a baj h idosebb mert teny h jo ha van legalabb 3-4 ev korkulombseg , de egy evtizednyi vagy annal tobb az mar kicsit undorito
2012. okt. 5. 22:28
 5/24 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%

most előre meg mondom: mert mi pasik olyan éretlenek vagyunk meg mindig csak azt akarjuk és MINDEN csaj olyan szinten érettebb kívül belül [a belei is :D] h muszáj idős pasikkal járniuk.


az én álláspontom: ha mindenki érettebb az átlagnál akkor mi az átlag ?:D én nem tartom magma érettnek meg komolynak v is hát konkrétan én az érett / gyerekes határvonallal konkrétan ugráló kötelezek.

és mégis irritálnak a "fű de komoly" lányok mert 1xűen annyira nem karcolják a szintet.. karcolják.. tollal cirógatják amit 1 pihe puha kismacska tart ami 1 3 méteres pvc rúdra van erősítve.

2012. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
valasz mokusgyilkosnak : szerintem a nok az erettseget penztarca belsejeben merik , minel tobb penze van egy palinak annal erettebb :)) , hat nem kulonos?
2012. okt. 5. 22:32
 7/24 A kérdező kommentje:
es ok pedig leszakitjak az erett gyumolcsot ( penzre gondolok ) :D
2012. okt. 5. 22:33
 8/24 anonim ***** válasza:

a 8-9-10 év sok is lehet meg szokványos is. pl egy 20éves lány van hogy ránézésre többnek néz ki mint a 30 éves hapsija.

amikor olyan lányok járnak náluk kb 10 évvel idősebb pasival akiknek épphogy megjött a vérzésük na az inkább a külvilágnak szól. úgy vannak vele hogy annál inkább lesznek nagylányok minél idősebb a hapsijuk.

én is a fiatalabb lányokra bukom. 10 év hol van az apakomplexustól ugyanmár

2012. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Nahhh, a kérdezőt is pattintotta a nője egy idősebb fickóért... ;)
2012. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

2#

"Nekem nem kellenek idősebb pasik. Nagyjából velem egyidős barátaim voltak max plusz 1-2 év."


az a baj hogy csak voltak, egyiktől se kaptad meg azt amit akartál

2012. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!