Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez után mi jön?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, eddig még csak távkapcsolatom volt, ami gyorsan hipp-hopp kialakult, de már vége lett, közeli meg még sosem volt és most van egy fiú, akivel kezd kibontakozni valami! Ha egymás mellett megyünk átkarol, ha ülünk simogat sok helyen, beszélget velem meg sok más arra utaló jel h tetszem neki, de még szavakat nem mondott h most mit érez vagy ilyesmi! Nagyon béna vagyok, nem tudom hogyan kellene viszonoznom neki, ha átkarol, simogat meg ilyesmi, mert nagyon megvagyok olyankor szeppenve és csak mosolygok rá kedvesen! Szerintetek hogyan kellene viszonoznom a közeledését h ne tűnjek én sem b*nkónak? És a karolgatás, kedveskedés, simogatás után a fiúnak kell lépnie és nem a lánynak, de viszont mi következik? Mit fog csinálni? Tetszünk egymásnak, de nem merünk még erről beszélni csak tettekkel udvarolgat nekem, ahogy leírtam! Szóval ezek után mi fog következni, mit fog csinálni és én hogyan viszonozzam? Köszönöm a segítséget!
2012. okt. 5. 22:27
 1/2 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát pl ha átkarol akkor magától értetődő h szorosan mellé ülsz / hozzá bújsz ha annyira adja a helyzet. ha simogat akkor hmm puszi? am kétlem h bunkónak tűnnél ha nem viszonozod látszik azért rajtad h örülsz a dolognak.
2012. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és mi következik ezek után?
2012. okt. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!