Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymell párti ferfiak! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymell párti ferfiak! Ha valasztani kell, akkor kicsi, vagy nagyobb, de mű mell?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
aki nagymell párti az nem választ kicsit.... gyökér a kérdező ...
2012. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Inkább kicsi. Ha lufit akarok markolászni veszek egyet a Ligetben!
2012. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Egyertelmuen a kicsi,kerek,formas mell inkabb mint a logo mell vagy a muanyag mell,ami olyan kemeny mint a beton.
2012. okt. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én inkább nőt választok!
2012. okt. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy volna csak szép legyen és arányos legyen a testéhez! Mű mell se volna probléma!


Válaszom: Nekem mindegy nincs kritériumom! 24F

2012. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1. valaszolo : te vagy a gyoker:) nem hiszem amugy hogy az osszes nagymell parti ferfi olyan helyzetben van h csak ugy kedvere valogathat mellmeretek szerint
2012. okt. 5. 23:52
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#6:

Az igazán szabad ember nem az, aki azt csinál amit akar, ha nem, nem csinálja azt amit nem akar! ;)

2012. okt. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Én nagymell párti vagyok, viszont csak ha igazi. Ha nem, akkor már inkább kics... Egyébként ezeknek csak alkalmi dugásokkor van jelentőségük hogy nagy vagy kismell párti az ember, ha kapcsolatról van szó, akkor úgyse mellméret alapján dönt az ember. Ha meg mégis, az egy beteg állat.
2012. okt. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkabb dugok guminot,mint sziliokonos csajt.
2012. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a szilikonmell amúgy is sokkal szebb egy nagy természetesnél: [link]

[link]

Nagy feszes kerek tökéletes!

2012. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!