Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok cukorpótló miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok cukorpótló miért hiszik ezt? :OO

Figyelt kérdés
nekem van egy nővérem és ő rengeteg fiúnak bejön.. de komolyan érteve rengetegnek..de ha ő nemetmond visszautasítja őket.. vagy még az se kell de már egyből jönnek hozzám és nálam teszik veszik magukat.. miért én vagyok az első aki ilyenkor eszükbe jut?? nekem alapból is elég gáz h olyanok ugrálnak körül aki a nőveremnek udvarolgatott még előző nap.. a fiúkban most komoly nincs annyi tartás se h ne a hugukra nyumuljanak azonnal?? :O

2012. okt. 6. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts már..és miért ne nyomulhatnának rád? Külön nő vagy,nem a nővéred,de megvannak benned azok a vozó tulajdonságok mint a nővéredben
2012. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a tartáshoz. Gondolom még gyerekek vagytok és ebben a korban a külső túlzott fontosságú. Ha a nővéred elutasítja őket, akkor logikus, hogy te vagy a következő kiszemelt.

Inkább örülnöd kellene, hogy egyáltalán észrevesznek az idősebb srácok.

2012. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos azt hiszik,hogy te is az a fajta csaj vagy aki féltékeny a nővérére mert őt körül zsongják és ezért könnyen kapható.Meg nyílván hasonlítasz rá külsőre is.
2012. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ian Catman ***** válasza:

Gyanítom, hogy te és a nővéred is szépek vagytok. Ha egy nő tetszik, de nem jövök be neki, én nem rohanok azonnal a húgához, hacsak ő is nem szép. Tehát valójában te is vonzó lehetsz, ennek örülj.

Más kérdés, hogy senki nem szeret "ló helyett a szamár is jó" lenni. De ha igaz az első megállapításom, hogy te is csinos vagy, akkor rázd le nyugodtan őket, ne törődj velük, küldd el a francba, úgyis lesz barátod akit te választasz ki.

2012. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!