Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön zavarba egy lány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön zavarba egy lány ha a fiú nézi? Szerelmes?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, esetleg csak tetszik neki, vonzódik hozzá. Vagy nagyon szégyenlős.
2012. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen valószínű hogy szerelmes például akkor ha közel áll hozzá a fiú és ő nem mer a szemébe nézni akkor biztosra veheted!! Egyébként meg azt tanácsolom neked hogy ne bántsd meg ha nem is tetszik legalább ne bántsd meg! Ha meg egy kicsit is tetszik ismerkedj és találkozgass vele mert lehet rá jössz, hogy sok közös van benentek ;)
2012. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát lehet akár azért is mert szerelmes. De pl én is pirulós vagyok, és már csak azért is zavarba jövök mert tudom hogy megint biztos rákvörös vagyok:D
2012. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!