Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Göndör hajjal miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Göndör hajjal miért nem tetszek nektek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ne kössetek bele, tudjátok, hogy nem személy szerint értem... de amikor ki van vasalva a hajam (ami egy évben kb. 3-szor fordul elő, mert nagyon károsítja a vasalás a hajam), úgy látom, sokkal több fiú/férfi tekintete szegeződik rám, míg göndör hajjal inkább a felnőtt nők és öreg nénik néznek meg... :D Legjobb esetben megdicséri egy mama a hajam. Ez miért van?


17/l


2012. okt. 9. 21:11
1 2 3
 1/29 Gyakori Ferenc ***** válasza:
50%
Azért van mert a fiúk többsége az egyenes hajat szereti. VAGY, jobban illik hozzád, jobban nézel ki vele. Mivel nem tudom hogy nézel ki, ez a 2 variáció van. Szerintem szard le. Az nagy Ő, nem a hajadért fog szeretni... :D Az első meg bunkó :D ,,|,,
2012. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Gyakori Ferenc ***** válasza:
9%
"Az nagy Ő "
2012. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
32%
Honnan a francból kéne nekünk tudni,hogy téged milyen fejjel is intézett el a Teremtő!?
2012. okt. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Tetszik az is!Csak sok lány előnytelenül hordja
2012. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
13%
mert az egyenes a jó :P
2012. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Gyakori Ferenc ***** válasza:
100%
#5, ebben van valami..
2012. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én viszont imádom a göndör hajat :)) Jobban preferálom, mint az egyenest (a vasalt egyenest...). De nem tudom, hogy másoknak mi vele a baja... Igazából ha nem áll sz@rul, akkor csak előny nálam a göndör
2012. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem göndör a hajam, és ha rendesen megcsinálom, kibontom, száll a szélben, stb akkor mindenki megbámul, és random idegenek is nyáladzanak rajta, hogy "deszéééééép!".


Szerintem tetszik nekik, csak meg kell csinálni szépre, az ilyen csapzott, szállós, semmilyen göndör haj valóban nem túl vonzó.

2012. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Megőrülök a göndör hajért :) Mutass képet magadról!
2012. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 VVMMvvmm ***** válasza:
Kép nélkül nem tudom megmondani, hogy tetszel-e.
2012. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!