Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti foglalkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti foglalkoztok azokkal a srácokkal akik csak apró jeleket adnak le, a többiek viszont rátok tapadnak, vagy kidarálódnak?

Figyelt kérdés

Folyton nyomulnak az ismerőseim minden csajra, én inkább csak néhány szexuális jellegű végigméréssel, vagy nézéssel szoktam tudatni, hogy jöhet....


A többiek viszont folyton, bemennek hozzájuk, együtt főznek ezmegaz. Friendzone nem?


Szóval csendeskedéssel is lehet sikert aratni?


2012. okt. 10. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
A tapadás és a csendeskedés sem a legjobb. Középutat ajánlom, azért beszélni/ismerkedni is kell velük.
2012. okt. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pár szót persze, de amúgy én olyan vagyok, hogy ha valakit érdeklek, akkor nyitott vagyok, ha nem, akkor nem erőltetem.
2012. okt. 10. 00:54
 3/10 VVMMvvmm ***** válasza:
Kidarálódnak? Ne röhögtess már!
2012. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20 fiú nyomul 1-1 lányra..... nem szeretem az ilyen játékokat.
2012. okt. 10. 01:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Azzal foglalkozom aki tetszik... A nyomulósok általában nem jönnek be.
2012. okt. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Hát se a nagyon nyomulósak sem a visszahúzódóbbak nem szimpatikusak szerintem. Legyél udvarias, kedves, bókolj, beszélgess, buliba kérdd fel táncolni a csókot ne harcold ki csak ha ő is akarja, ha csak dumálgatási szinten vagytok éreztesd vele hogy érdekel a téma amiről beszél, legyél baráti e azért valahogy éreztesd hogy nem csak barátságot szeretnél hanem tetszik is, ha nagyon jól elvagytok kérdezd meg nem-e randizna veled. Ennyi. A tapizást felejtsd el, és azt is hogy lobogtatod a péztárcádat hogy mindent te fizetsz, mert az nem menő sőt van aki kellemetlenül érzi magát, de azért egy italra meghívhatod és ha a randi moziba vagy pizzázóba van akkor te fizess. :)

remélem valamennyit segítettem

2012. okt. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyu, ez a bemegy főzni nem feltétlen jelenti, hogy bejön neki. Ettől még akár te,is tetszhetsz neki, és lehet veled is főzne ha mennél na bumm. Aztán jönne a pofára esés "mi? dehát együtt főztünk"


Persze jó alkalom lehet dumálni, de enélkül is lehet. Amugy valamit azért komolyabban kimutathatnál, mert ha járni akarsz vele azt csak ell kell mondanod

2012. okt. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok de ugy veszem észre a nyomulosoknak sokal tőb az eséjuk . Egyik bulin volt ojan két csajal dumáltam mig azon filóztam hogy meiknél lene tőb eséjem mejikre mozduljakrá adig őde jőt két srác és elhivták őket grupen szexre fél perc alat belementek enyit arol hogy a nyomulósok taszitják a csajokat.

F/23

2012. okt. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ahaa, hát ha erről az egy alaklomról van szóó. ha hüha. De akkor hívd el őket te is gruppen szexre, biztos be fog jönni neked is. akár megkérdezheted ha amúgy leszarod mit fog gondolni a csaj rólad, utána ha esetleg nem tetszik neki.


És ez így azért is hülyeség, mert a nyomulós nem egyenlő hogy kimutatod hogy tetszik. Az az, hogy hát kb ilyesmi példa mint a gruppen szex. De én FÜÜÜ együtt főztünk, úúú ebbe semmi nyomulást nem látok. Persze imponáló lehet, ez igazából kinek mennyit számít. Valaki attól is elájul hogy kinyitod neki az ajtót és előre engeded, valakit meg hidegen hagy, megköszöni de nem érdekli.

2012. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha az egy bizonyos csajt akarsz felszedni akor alehet a finomab modszerek a jobak de ha csak azt akarod legye n csajod a nyumolás láhet tőbenek nem jőn be de ezt elensujóza hogy soknál probálkozol egyértelmüen.
2012. okt. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!