Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nem engedi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem engedi, hogy levágjam kopaszra derékig érő a hajam, holott ezt megbeszéltük még a házasságunk előtt! Mit tegyek? 25?

Figyelt kérdés

Üdvözletem mindenkinek!


A szituáció a következő: a férjemmel megbeszéltük, hogy amint összeházasodunk és megszületik első gyermekünk (amik meg is történtek), ha szeretném, levághatom derékig érő hajam, akármilyen hosszúságra. Hát, úgy tűnik, mégsem így gondolta ezt...


Akkor azt mondta "Édesem, ez a Te hajad, a Te tested része, úgy rendelkezel ebben az ügyben ahogyan csak akarsz!", ekkor én azt kérdeztem "És ha én szeretném megvalósítani azt a nagy álmom, amiről már évek óta beszéltem neked, hogy kopaszra nyírjam le?", válasza ez volt "Nem a hajad miatt vagyok veled! A külső csak másodlagos, s ha neked ez az álmod, hát áldásom rá!"


Azóta eltelt egy bizonyos idő (kb. 1, másfél év), a pici megszületett, tegnap pedig felvetettem ismét a dolgot "Édesem, akkor levághatom a hajam?", "Mégis mennyire szeretnéd? Hátközépig, vállig?" mire én "Teljesen, kopaszra.", válasza pedig ez volt "Micsoda??? Erről szó sem lehet, ilyennel még csak ne is viccelj!"


Hát nem vagyok boldog most... Eléggé elkeserített a tegnapi reakciója. Tudja jól (elméletileg) hogy én ezt már évek óta szeretném meglépni, hogy mennyire vágytam a haj teljes lenyírására... De úgy tűnik, nem engedi hogy önmagam lehessek mellette.


Most mitévő legyek? Hogy beszéljem meg ezt a férjemmel? Vagy titokban vágjam le magamnak a hajam teljesen?


2012. okt. 10. 09:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Szereti a hajad. :)
2012. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 ASOT ***** válasza:
71%

Örülnék neki ha kamu lenne a kérdés...

De félek nem az.


kopaszra??? te hülye vagy, már bocs de nem teljesen normális az a nő aki kopaszra le akarja vágni a haját, mint aki drogos vagy agyilag zavart max azok vágatják le...


Hát én sem engedném az tuti, max rövidebbre vállig érve de tovább nem.


Nem tartalak teljesen normálisnak bocs!

2012. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
53%

én diliházba raknék minden kopasz nőt.

olyan mintha beteg lenne, kemoznák, vagy bolond...szerintem ő se boldog és meg is ijdet tőled

de ez tuti kamu ilyen h.lye nő nincs :D

2012. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
67%

valaki nagyon ráért fogalmazni...

szerintem ilyen nincs, ha mégis van valami véletlen folytán akkor nem tudok a jó ízlés határain belül nyilatkozni

28F

2012. okt. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
39%
Kamu :D Ilyen nő nincsen, vagy meg van kattanva :D
2012. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 szaffi123 ***** válasza:
43%
Pfffff...te télleg...xD kopaszra xD undorító.örülj h olyan hosszú hajad van nár mióta növesztem és alig várom h megnöljön...még fiúba is undorító a kopasz bem h lányba..ne vágasd le.:)a kicsid is így ismer.nem tuti h megismerne kopaszon, te bisztos úgy vagy szép ahogy vagy.
2012. okt. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
50%

Tudod épp azért vannak a fiatal évek, hogy mindent kipróbálhass és megvalósíthass, amit a későbbiekben már nem kéne. Nagyon elbaszaríntottad ezt, mert épphogy a házasság és a pici jövetele előtt kellett volna ezt!

De amúgy minek? Persze poén a skinhead-es játék kb 3 napig, meg nézni, hogy a koponyád szinte kék annyira fehér, de ez egyben ronda is, sőt miután elkezd "borostásodni" a fejed az meg szinte halál.

Amúgy szerinted a gyereked játszótársainak a szülei mit gondolnak majd? Szerintem kb azt, hogy rákos vagy és jönnek majd a szánakozások.

Tejóóóóisten! Ilyen van? :D Én a párod helyében tutihátra kötném a kezed, hogy ne tudj ilyet csinálni, vagy zacskót húznék a fejedre legalább fél évre!

Nőj fel kismama!

2012. okt. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 szaffi123 ***** válasza:
Bocs a hibás írásért..nem figyelem.csak írok gyorsan
2012. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

09:28


Attól tartok, hogy igazat kell adnod neked. Ezt jóval korábban, tizenévesen kellett volna megtennem, mert most már késő. Kismama vagyok, van férjem és picim. Gondolnom kell ezekre a tényekre.

2012. okt. 10. 09:33
 10/33 anonim ***** válasza:
Mért akarod pont kopaszra vágni? Idézd fel neki amit ide is leírtál. Titokban ne vágd le semmi féle képen mert azzal lehet hogy nagyon megbántanád.
2012. okt. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!