Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, cikinek éreztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, cikinek éreztek egy nagyon visszahúzódó lánnyal mutatkozni?

Figyelt kérdés

Olyannal, aki társaságban csak akkor beszél ha kérdezik. Kevdes, aranyos, de nagyon félénk, láthatóan zavarban van ha központba kerül.

Bemutatnátok így a barátaitoknak? Nem szégyenkeznétek miatta?



2012. okt. 10. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem butaság lenne szégyenkezni ilyen miatt.
2012. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:
ha csak ez a baja, akkor ezzel nincs semmi gond :)
2012. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Annyira nem gáz, de azért próbálhatsz picit változni, ha nem akarsz háttérbe kerülni. :)


És más, ha valaki úgy csendes, hogy közben határozott, és csendes mert megengedheti magának. De ha válaszra méltat valakit, akkor a szavainak súlya van.

Megint más, ha félénk, visszahúzódó, stb.

2012. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ASOT ***** válasza:
Amúgy meg, ez változhat, főleg ha a pasi nem egy visszahúzódó nyúlbéla, és kimozdít téged.
2012. okt. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gond. Idővel ha emberek között, van megjön a társalgási kedv. :)
2012. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez ciki? Minket sokkal kevésbé érdekel mások véleménye, mint titeket.
2012. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem
2012. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogy. Szerintem jobb, mint a cserfes lány style. olyannal én nem is mutatkoznék sehol. Mert aki túl sokat beszél, túl sokat hibázik. Én meg szívhatom a fogamat: "A Jocónak is beszótá, megvédtelek bizonyám, pedig igaza vót a Jocónak, oda sem mehetünk már" :DD
2012. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért a cserfes meg a félénk, szende lényegileg ugyanaz: mindkettő "komolytalan".


Egyik sem túl szerencsés. "Komoly" nő esetében meg mindegy, hogy sokat beszél-e, vagy csendesebb, visszahúzódóbb-e ennyi. :)

2012. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a komoly lányokat. És az okos lányokat sem mindig pláne akkor,ha nem tud csendben lenni, emrt mindig bebizonyítja, hogy igaza van :) (én attól tökön szúrom magam)De ez csak egy véleményem.
2012. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!