Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mit gondoltok arról, ha egy lány viszonylag erősen van kisminkelve? Visszataszító?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok: [link]
2012. okt. 10. 09:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha különleges eseményre, vagy nagyobb igényesebb partyra megy, akkor nem zavaró, de legalább hétköznaponként ne.
2012. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Elsősorban a mindennapokra gondoltam. A képen látható az már soknak számít?
2012. okt. 10. 09:51
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem már a kicsi is sok. Az alapozótól egyenesen hányinger tud kerülgetni.. :/
2012. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 ASOT ***** válasza:

Túlzásba nem kell vinni. Amúgy a pasik nem ezt nézik, nem emiatt fog tetszeni egy nő.

egy alap smink elmegy, de túlzásba nem kell esni.

2012. okt. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igazából én mindenképpen így sminkelek, nem változom senki kedvéért, csak érdekel, hogy ez mennyire tetszik a srácoknak.
2012. okt. 10. 10:02
 6/20 ASOT ***** válasza:

ahogy gondolod....


van amit már túlzásnak tartunk, de ki mit tart annak, ez is változó, de mondom nem ez a lényeg ha ki akarsz tűnni a tömegből, és a pasi nem ebbe fog beleszeretni.

2012. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Addig ízléses a smink, amíg mi férfiak nem vesszük észre :)
2012. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm az őszinte válaszokat. Nem a tömegből akarok kitűnni, csak szeretek sminkelni, így érzem jól magam.
2012. okt. 10. 10:08
 9/20 anonim ***** válasza:

Hétköznapokon ez sok szerintem. Volt egy lány aki hajtott rám és úgy sminkelte magát napközben is, mintha buliba menne. Teljesen kitűnt a tömegből. Mindenki megnézte. Hát... Nem is foglalkoztam vele. Nem akartam magam mellé egy karácsonyfát.

29F

2012. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem van akinek jól áll. Akinek pl pici patkányszerű szeme van :D, annak jól áll, ha erő és sötété mint az Avril ribancnak. stb.
2012. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!