Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány évesen csókolóztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen csókolóztatok először? Mi a normális kor az első csókhoz? Kérlek meséljetek!

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
soha 16/f :/
2012. okt. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 15 (f) . Nincs normális kor, amikor úgy adódik hogy jönnie kell akkor had jöjjön. Szerintem amikor már tudatos az 12-14 , az lenne az ideális szerintem. Nekem sajna nem a szerelmemmel volt az első csók, egy ilyen piázgatós hülyülős estén történt egy játszótéren, kb a kerület legnagyobb k*rvájával sikerült beadni aki egy kis piáért végigsmárolta a bandát.. Aztán aznap, még ruhán keresztül fogdostam a p*náját meg benyúltam a bugyijába de azt már nem hagyta, aztán ennyi az én kis történetem. De utólag visszagondolva várhattam volna még 2-3hónapot amikor összejöttem az első barátnőmmel, mindenben elsők voltunk egymásnak kivéve csók . Hát sajnálom :)
2012. okt. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

17 évesen. kicsit későinek éreztem, de valójában nem az, mindennek eljön a maga ideje, és felesleges lett volna 13 évesen olyannal csókolóznom, aki nem tetszik, nem vonzódom hozzá... mert nagyon kevés srác jött be, így elmaradt. de mikor megtörtént, olyannal történt, aki nagyon tetszett, sőt... így tehát pont jó.

23l

2012. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

15 évesen. :)

Egy barátommal (akibe bele voltam zúgva) hazafelé sétáltunk, de végül elmentünk egy cukrászdába. Elfoglaltuk a helyünket, és hát ez lett a vége. Most 17 éves vagyok, és még mindig együtt vagyunk. :)

2012. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen és nem volt túl jó. Nincs megfelelő kor, bár én is úgy gondolom, h tök felesleges minél hamarabb kipróbálnod csak azért, hogy csókolózz, mert az úgysem lesz olyan amilyennek lennie kell.
2012. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
épphogy 13 éves voltam, 1 hónapja jártam a barátommal. (20/L)
2012. okt. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A.Romanov ***** válasza:
Még mindig soha, már majdnem igen de mégse... :( 20f
2012. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15 évesen, egy buliban, valami tök ismeretlen csávóval. Hát, én romantikusabban képzeltem el az elsőt, de egyébként nem volt rossz, és olyan helyzet, amilyet én akartam, azóta sem adódott, szóval tulajdonképpen nem bánom, hogy így alakult, főleg, hogy utána közel egy évig nem volt semmi, szóval akkor már biztos zavart volna, hogy én még nem csókolóztam senkivel.

Szerintem ilyen ideális kor nincsen, de ahogy látom, általában a 14-15 éves kor a leggyakoribb.

2012. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 11. 15:04
 10/11 panini ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy nincs ideális kor. Viszont van ideális idő. Ez szerintem akkor jön el, amikor megismersz valakit, akiért oda vagy no meg vissza és nem izgulsz amiatt, hogy mit fog szólni, - ha arra kerül a sor- hogy te még soha nem smároltál:)


Az én időm sem jött még el. 18L

2012. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!