Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, zavar titeket ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar titeket ha egy pasi szőrös? (nem olyan mint a másik 2 kérdés)

Figyelt kérdés

Na most, 16 éves vagyok és ha 2 hétig nem borotválkozom úgy nézek ki mint a télapó :'D(csak viszonyítás képen) nem az mert borotválkozom meg rendben tartom magam csak mégis érdekelne pár személyes vélemény. ha hagyom és olyan jokis félhosszu borostás az általában nagyon bejön a barátikörömben állandóan az arcom simogatják(persze lányok :"D). de kapok néhány negativumot amik zavarnak. pl undoritovagyok hogy ilyen szörösvagyok 16 évesen. namost nem csubakkának kell elképzelni kb ugynézek ki mint egy 20 éves .... letudnám tagadni az eredeti korom. még a kérdéshez hozzátenném ha jol áll hagyhatok borostát ? vélemények?


hopp még valami, attol hogy valaki ugy gondolja hogy egy férfi legyen szőrös szerény véleményem szerint egyáltalán nem maradi.... mégis milyen legyen epilált ? :"D


2009. aug. 6. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne idegesítsd magad emiatt.Tök jó,ha férfiasan nézel ki tőle,amelyik lánynak ez nem jön be,valószinüleg nem hozzád való.A borosta szerintem szexi,de persze ápolni kell,mert lehet nagyon alkesz kinézete is valakinek tőle :)
2009. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a borosta szexi a fiúknak (bár néha elég szúrós) de a szakáll már nagyon nem! :P
2009. aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mendus ***** válasza:
Hát ahogy elmesélted, nagyon helyes lehetsz :P hm.. nekem különösen tetszik a borosta!!! =) 16/L
2009. aug. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
perszeee nem győzöm hangsúlyozni hogy ápolom magam erre az egyre nagyon érzékeny vagyok borzasztó igényes vagyok persze túlzásba nem viszem : D
2009. aug. 6. 00:44
 5/9 A kérdező kommentje:
meg nyugtatlak szakáll meg már nem jön be, nemteccik : D
2009. aug. 6. 00:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Senkire nem tartozik, hogy hordod a szakállad, örülj hogy van, nekem 19 évesen alig nő szőr a képemen, és komolyan irritál. Aki beszól, közöld, hogy ha nem tetszik, nem kell nézni. Olyat hordj, ami jól áll. Amíg a csajok simogatják, nincs min filózni.
2009. aug. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát ha ez valamely képen meg nyugtat elég sokan vannak azok a lányok/nők is akiknek meg éppen a baba arc jön be. változó személytől függ senki sem ugyanolyan. (:
2009. aug. 6. 00:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit nyugtatgasson, három éves kapcsolatban élek XD :D Persze, mindenkinek olyan lesz, akinek ő tetszik, csak azt mondom, ne hagyd magad befolyásolni, olyan legyél, amilyen neked tetszik. Te élsz abban a borostás testben, neked kell benne jólérezni magad, ha másnak felelsz meg, lehet, hogy nem fogod annyira jól érezni magad ;)
2009. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jovanna' ne harapd le azonnal a fejem srác XD helpezni próbáltam, nem tudhattam : D
2009. aug. 6. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!