Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem a nőkhöz szól: Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a nőkhöz szól: Mit teszel, ha egy számodra vonzó férfi kilép az életedből a te hibádból az akaratod ellenére?

Figyelt kérdés
Nem feltételen kell itt párkapcsolatra gondolni. Mit teszel ilyenkor? Megpróbálod visszaszerezni és a közébe férkőzni, vagy beletörődsz, hogy így alakult?
2012. okt. 14. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megbeszélem vele a dolgokat. Próbálom helyrehozni.
2012. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Aki megsértődött, az majd kisértődik.


Ha az én hibám bocsánatot kérek, de többet ha akarnék sem tudnék tenni.

2012. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 DonKartács ***** válasza:
Én pasi vagyok de az előttem szólók lelkiismeretes emberek !! Ha úgy gondolod hogy te is az vagy és komolyan hiányzik a társasága akkor beszéld meg vele a dolgot itt nincs mese !!!!
2012. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 DonKartács ***** válasza:
Még azt elfelejtettem Lehetetlen nincs....... én szorítok !!!
2012. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha az én hibámból történne ilyen, akkor biztos, hogy megpróbálnám helyrehozni. Nem vagyok az a beletörődős fajta... :)
2012. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha az én hibámból, akkor megpróbálom helyrehozni. Ha az ő hibája, akkor menjen csak.
2012. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 MadameViciouse ***** válasza:

Ha hibás vagyok elnézést kérek, de ez nem csak akkor történik így ha vonzó férfiról van szó, legyen az akárki.

Egyébként nem futnék utána könyörögni, ha Ő is annyira kedvelt mint ahogyan én Őt, akkor egy hiba nem lehet elég ahoz, hogy kilépjen az életemből.

Ha pedig egy botlásom miatt ezt teszi, hát Ő dolga.Könyörögni senkinek sem fogok.

2012. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MadameViciouse ***** válasza:
ahhoz*
2012. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha miattam történt akkor felesleges bármit is tennem, a véleményén úgy sem fogok tudni változtatni, akkor meg minek alázkodjak meg.
2012. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
de csak azt tudom mondani, hogy a válaszokból nehéz bármit is leszűrni, tekintve, hogy az emberek mind mind mások. lehet hogy az a nő másképp cselekszik, mint amit mi mondunk.
2012. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!