Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom kiölni egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom kiölni egy kicsit az érzelmeim?

Figyelt kérdés

Nézek egy filmet és majdnem sírok. nem vagyok búza mielőtt írnátok

azért szeretném kicsit kiirtani, mert nem illik a stílusomhoz.

15f


2012. okt. 14. 14:41
 1/6 A.Romanov ***** válasza:
Mert még fiatal vagy, néha nekem is könnyek csordulnak a szemembe ha egy olyan rész van filmekben (huh most elárultam magam) am 20 éves fiú vagyok, ki nem nézné belőlem senki, hogy van h "sírok". :D
2012. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fegyverrel!!
2012. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én lassan 23 évesen is ilyen érzelmes srác vagyok, de jól leplezem a hétköznapi életben. ;)
2012. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lelkileg tul eros filmeket valasztottal. En szeretem az olyanokat. Legyszi irj egy listat amiken sirtal! :D
2012. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem sírtam, csak majdnem. vagyis volt egyszer amikor sírtam, de csak azért mert azelőtt dobott a nőm és kikészültem és nem is a film miatt igazából

most épp egy búza filmet nézek, de tetszik :DD

http://www.youtube.com/watch?v=i1UKVkXLfzc&feature=channel&l..

Imák Bobbyért - Prayers for Bobby

2012. okt. 14. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan baj ez, az idős nénik meg a nebáncsvirág lányok kedvence fogsz lenni, majd meglátod! Nem győznek fogdosni!
2012. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!