Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért van az, hogy ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az, hogy ti képtelenek vagytok bármit is megtenni egy kapcsolatért, mindent a pasitól vártok el?

Figyelt kérdés
Természetesen a kérdés durva általánosítást tartalmaz,elnézést kérek attól,akire ez nem igaz.De sajnos rengeteg ilyen esettel találkoztam már a 20 év alatti lányok közt.Mindent a pasitól várnak el,hogy keresse őket,hogy fusson utánuk,programot szervezzen stb.A lány semmit se tesz a kapcsolatért,de persze ha valami nem tetszik,akkor meg jöhet a veszekedés,hiszti. A kérdést például az az eset inspirálta,ahogy haverom szakított a barátnőjével.Egy suliba jártak,a fiú főleg a második emeleten,a lány a harmadikon.Haver szinte minden szünetben felment a lányhoz a harmadikra.De amikor egyszer óra előtt átolvasta az anyagot(TZ-t írtak),nem ért rá felmenni,de azt mondta a csajnak,esetleg lejöhetne ő.A lány kicsapta a hisztit,hogy "ennyit nem tesz meg érte".Amikor ez legközelebb előfordult,a lány azonnal kidobta,mert "elhanyagolja".A fiú naponta 3x felment hozzá,2 hónapig,de hogy ő egyszer lejöjjön,azt már nem.És a lány ráadásul teljesen normálisnak tűnt,nem ilyen hisztisnek.Vagy másik példa az a csaj,aki 3 hónap járás után se méltóztatik egy SMS-t vagy Facebook üzenetet küldeni a barátjának,hogy szereti,de ha ő nem kap akár csak 1 napig a barátjától,már megy a veszekedés.És egy csomó ilyen esetről hallottam.Vagy ez a normális? 17/F
2012. okt. 14. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
:O velem egyáltalán nem volt eddig ilyen egy csaj sem...írnak ők is, én is kinek mikor van ideje stb..most újat hallottam 24F
2012. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor csak a legrosszabbakat fogtuk ki..
2012. okt. 14. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, velem is ez volt.

Ha bármi baj volt én kértem bocsánatot, mert fontosabb volt a kapcsolat, mint a büszkeségem. Ő ezt egyszer sem tette meg. Amikor vele voltam más fiúkkal sms-ezett, más fiúkról mesélt. Ezután hisztizik hogy miért nem bízok meg benne.

Természetesen bocsánatot kértem...

2012. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én igaz lány vagyok de úgy érzem írnom kell :)

Többmint 1 éve együtt vagyok a párommal, szeretjük egymást. Én szoktam általában programokat felvetni/szervezni, ha megbánt még én pitizek hogy minden rendben legyen mert fontosabb a kapcsolat nekem mint a saját büszkeségem. Most volt egy elég nagy vitánk, most érett be rá, hogy felfogja ő is tud sértően nyilatkozni a "közös jövőnkről", egy napig nem kerestem és még ő szidott le, hiszen megszokta hogy én megyek oda hozzá minden esetben. Tegnap este aztán kiadtam magamból a dühömet, hogy lustaságból nem keres, hogy mivel bántott meg (amit inkább nem írnék le, de elég nagy törést okozott nekem kapcsolatunkban). Most bezzeg, hogy felvetődött a szakítás azonnal megváltozott, tárgyi ajándékokkal akar megvenni magának ismét.

Hát nem értem én, az sem jó ha kinyalom a s*ggét, ha nem törődök vele azt én nem is tudom eljátszani....akkor meg mi lenne jó?

Visszatérve a lányokra én is ismerek ilyet. És nem tudom őket megérteni, hiszen ha a fickó majd megveszik értük minek kell játszani az elérhetetlent?

2012. okt. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert azt képzelik magukról ,hogy nekik minden jár. A sok lóvé, a menő sportkocsi, a Hawwai nyaralás. Cserébe még azért is könyörögni kell hogy hetente egyszer szétrakják...

Ezek után ki az a marha aki szívesen ismerkedik lányokkal?

2012. okt. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!