Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti miért nem értékelit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti miért nem értékelitek az udvariasságot, ha azt nem a legjobb pasitól kapjátok?

Figyelt kérdés
Szinte inden lány nyafog,hogy hol vannak az udvarias,gavallér pasik.Én valami ilyenféle vagyok.Mindig kinyitom az ajtót,ha jön egy csaj,előreengedem,ha leejtenek valamit felveszem,a lányismerőseimnek mindig mosolyogva,előre köszönök,kedves vagyok.De a lányok egy része egyáltalán nem értékeli ezt az udvariasságot.Egy szó nélkül átcsörtet a nyitott ajtón,kikapja a kezemből a cuccát,rám se néz,van aki vissza se köszön..van pl 2 csaj az angolcsoportunkból,én mindig köszönök nekik,de ők nem méltóztatnak kinyitni a szájukat,már vagy másfél éve.Nem azért teszem azeket a dolgokat,hogy elismerést gyűjtsek vele,de azért valami visszajelzés,legalább egy "Köszi" jól esne.Persze amikor a leghelyesebb,legzselésebb hajú páwafiú nyitja az ajtót,akkor megy az óriási hálákodás,cvikipuszi.Pedig én se nézek ki annyira rosszul,magas vagyok,van rajtam izom,nincs ronda fejem,ápolt,igényes vagyok.Attól még hogy udvarias vagyok,nem vagyok szolgalélek se,határozott vagyok,van akaratom.Szóval most nem igazán értem ezeket a lányokat,udvarias fiúkért rinyálnak(már elnézést a kifejezésért),de amikor találnak egyet,akkor már nem értékelik.Legyek inkább bunkó?Azoknak is nagyobb sikerük van,ahogy észrevettem.. 16/F

2012. okt. 14. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
én értékelem.. ne legyél bunkó..
2012. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem eddig cicababák vettek körül,ezért van így...az én barátom nagyon udvarias,lehet h vki kiröhögi ezért,de én pont ezért(ezért is..)vagyok büszke rá,és ez az egyik dolog ami megfogott benne már 2 éve! Nehogy bunkó légy...azzal lehet h szereznél jó csajokat,de nem biztos h olyat,aki kitart melletted élete végéig!:)))
2012. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem csak cicababák,gimnáziumos lányok minden típusból,a szendikétől a cicababáig.Minden típusból akadt ilyen is-olyan is.Engem szerncsére nem röhögnek,van egy küzdősportos hírnevem:)
2012. okt. 14. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne légy bunkó!!! Bárcsak az én osztályomban is lennének ilyen fiúk!! De sajnos még az ismerőseim között is alig találok olyat,mint amit Te leírtál magadról.:(

Szóval maradj meg udvariasnak!!! Nem minden lány szereti a bunkó fiúkat! Szerintem vagyunk egy páran,szóval ne aggódj. Ha az a néhány lány olyan,amilyen, nem veled van a baj. Nekem rengeteg fiú ismerősöm van aki ha az utcán,vagy valahol találkozunk nem köszön előre. Azoknak a lányoknak ezt a gesztust értékelni kellene. :)

Ha nem teszik,valószínűleg kicsit beképzeltek,sokat gondolnak magukról...

2012. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig nagyon tudom ezt a dolgot értékelni, az ilyen lányokat pedig egyszerűen soha nem fogom tudni megérteni... (15/)
2012. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is értékelem, ha valaki előreenged az ajtóban, köszönni max. akkor nem köszönök vissza, ha elbambultam és nem vettem észre. Ne általánosíts.

16/L

2012. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én értékelném, de tényleg igazad van, sok lányt ismerek, akik még ki is röhögnek az udvariasságuk miatt srácokat. Aztán meg az a bajuk, hogy minden srác bunkó, és nem veszik észre, hogy van aki nem. Egy alapvető intelligencia sajnos még ehhez is kell. :)
2012. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

A nők leginkább a sok pénzt és a menő sportkocsit értékelik.

A többi az csak kozmetika, meg indokok hogy lepattintsák a srácot. Ha udvarias, az a baj, ha meg türhő tapló kőbunkó, akkor meg az. A nők maguk sem tudják igazából, mi a fenét akarnak,de tőlünk, pasiktól várják el, hogy majd mi kitaláljuk. Ez ilyen hülye játék...

2012. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát haver hasonlóan én is udvarias vagyok,csúnya sem vagyok egyáltalán,adok is magamra azért,mégsem érdeklem túlságosan a lányokat.Mindig mondják,hogy jajj ő intelligens és normális pasit keres,közbe meg akik tényleg rendelkeznek ezekkel,azokat le se szarják általában.Tisztelet a kivételnek persze,de ilyen is kb. 500ból 1 van talán. :)
2012. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!