Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szombaton szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ewyke23 kérdése:

Szombaton szakított velem a barátom majdnem 10 hónap után. Azt mondta azért, mert nem bírja a távolságot és nem akar szenvedni látni. Mit csináljak mert megírtam neki, hogy szeretem és nem akarom hogy vége legyen de időt kért. Ti mit csinálnátok? L17

Figyelt kérdés

Tények:-Egész nyáron edzőtáborba voltam mert válogatott sportoló vagyok és nem sokat találkoztunk a nyáron.

-Mostanában mikor el kellet válnunk pityeregtem de nem azért mert nem akartam elmenni hanem azért mert megint érezni fogja azt a magányt mint nyáron és nekem ez nagyon rossz érzés.Kérlek segítsetek!!!


2012. okt. 15. 09:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de egyáltalán nem biztos hogy ezért szakított. Nagyobb a valószínűsége hogy azért mert nem távkapcsolatra vágyik, hanem olyan lányra aki napi szinten ott van neki. kevesen bírják hosszú távon a távkapcsolatot. Ez egy jó indok volt hogy Te ne szenvedjél.
2012. okt. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát elhiheted, nem azért szakított, amiért mondta.

Nem az zavarja, hogy neked rossz, hanem az, hogy neki. Csak így elegánsabb volt...

Ez kb. az ilyen "te jobbat érdemelsz nálam" szöveggel vetekszik...

2012. okt. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ági szerintem a 12km távolság annyira nem vészes.De a nyáron több 100km volt köztünk és azt is kibirtuk és azért nem értem miért.
2012. okt. 15. 09:32
 4/21 anonim ***** válasza:
Na igen, nekem volt egy barátom akivel nagyon sokáig együtt voltam és azért szakított még a legelején lévő hónapokban és úgy, hogy ezt mondta: Most építeni szeretném a jövőmet, rengeteg edzésre fogok most járni(16 évesen), de majd utána összejöhetünk, meglátjuk mit hoz a sors, de ezt most egyedül kell végig csinálnom.. rá egy hét múlva visszajött hozzám és kiderült, hogy csak a volt barátnője miatt szakított, hogy eldöntse most akkor én kellek vagy ő, én hülye meg még az akkori fejjel el is néztem neki..
2012. okt. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12km neki távkapcsolat?? omg, örülj hogy megszabadultál tőle!
2012. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ssx4 azért furcsa ez az egész mert 12-re lakik tölem de 60-km-rel odébb jár iskolába és bejárós nekem meg heti 8 edzésem van és nem igazán tudnánk találkozni hétközbe e miatt.
2012. okt. 15. 09:40
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha már szakítani akart akkor ne fuss utána. Gondolj bele, ha ennyi probléma neki már sok, akkor mi lesz ha felnőttek lesztek? Ha jönnek a gyerekek és családotok lesz akkor sokkal nagyobb problémákat kell közösen megoldanotok mint a 12km távolság.
2012. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én jelenleg barátnőmmel csak hétvégén találkozok, úgy, hogy előtte 1 évig együtt laktunk. Máshol kaptam munkát, így el kellett költöznöm, mit meg nem adnék a 12 km-ért. Az nem távolság, biciklivel fél óra, hidd el, más oka van.
2012. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha más oka van neki miért nem mondja meg szemtől szemben mert most nagyon rossz mert kétejek vannak bennem és az a hatalmas kérdőjel hogy valójában miért ??
2012. okt. 15. 09:57
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha nem akar szenvedni látni, akkor nem szakít veled annak ellenére, hogy te szereted! Ebben semmi logika nincs.

Na meg mit nevezünk távolságnak? Nálam a 40 km sem az.

Egyszerűen lusta dög, nem akar azért semmit tenni, hogy lásson. És lehet, hogy te sem teszel meg mindent. (buszra ülni, elutazni, időt szakítani) Aki akar, az meg tudja oldani.

2012. okt. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!