Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akadályozna egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadályozna egy kapcsolatban, ha a barátnőd reformtáplálkozást folytat?

Figyelt kérdés
Úgy értem ezt, hogy semmi mást nem eszik meg, ha nála vagy, neked is ilyet főz. Nincs kivétel, tehát semmi hamburger, pizza műanyag, üdítő a sarki büfében, kizárólag az otthon megfelelő alapanyagokból készített!
2012. okt. 16. 12:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Ha rám akarja erőltetni, az hogyne akadályozná a kapcsolatot. El nem tudnám képzelni, hogy ezért ne együnk egy fagyit, együnk egy sütit néha egy cukrászdában, vagy gyerünk el 3 havonta 1x pizzázni.
2012. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
jaja 1 sőnek igaza van szíve joga ,h miként éli az életét meg milyen bio életmódot választ egészen addig ameddig már rám is rám akarja erőltetni na az már neeeeeeeem ...Nekem szükségem van olykor olykor 1 faxa gyrosra vagy hambira esetleg pizzu ez van
2012. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Ez már szakítóoknak minősül, hogy nem azt eszik, amit te?
2012. okt. 16. 13:04
 4/43 A kérdező kommentje:
Hogy a másik mit eszik mellettem nem zavar, de ahogy énsem erőltetem másra, más se erőltesse rám, hogy egyek műkaját. Szerintem ez így korrekt.
2012. okt. 16. 13:05
 5/43 anonim ***** válasza:
HA ezért nem jön el velem néha étterembe, vagy eszünk meg egy fagyit, vagy hamburgert, akkor előbb utóbb konfliktusokhoz vezet. Nem válóok, inkább konfliktusforrás, amiből lehet szakítás is.
2012. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
Amig csak megkinál vele, ok. Az összeköltözést azért meggondolnám nagyon.
2012. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel, hogy ha valaki mindenből mértékletesen eszik és iszik az az egészséges. Az Ember egy mindenevő! A szervezetét erre találta ki a természet. Adj az oroszlánnak spenótot. Rögtön téged eszik meg.

Azt sem szeretem, ha a felnőtt előírja a gyerekének, hogy csak biót, és növényt ehet. A gyermek fejlődéséhez szükség van a hús nyújtotta táplálékra az egészséges fejlődéshez.

Azt sem fogadom el, hogy egy hamburgert nem ehet meg senki. Én imádom a Big-Meg-_et. Egy évben akár kettőt is megeszek.

2012. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem lesz pasim. Így jártam.
2012. okt. 16. 13:13
 9/43 A kérdező kommentje:
13:12-as nem vagyok vegetáriánus, csak nem eszem műanyagot. Az emberi szervezetnek nincs szüksége E betűs dolgokra, permetszerre stb. Ilyen alapon lehetne rágni autógumit, virágcserepet is. Ja bocs mégse, abból az ízfokozó még hiányzik. :)
2012. okt. 16. 13:16
 10/43 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a baj, hogy mást esztek csak ne erőltesd rá azt, amit te eszel. Meg ugyanúgy fordítva is. Ne tiltsd meg neki, hogy ilyeneket ehessen.
2012. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!