Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ja és még a nőket nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ja és még a nőket nem lehet megérteni. Akkor a férfiakat?

Figyelt kérdés
ennyit erről..a sok disz b*zi

2012. okt. 16. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes kérdés, idióta rib@nc.
2012. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sose fogom megérteni, hogy a férfiak miért akarják megérteni a nőket és a nők miért akarják megérteni a férfikat...

Felesleges próbálkozni, úgysem fog menni...de nem is kell :)

2012. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. kommnetelő hát igen...de nem tudom megérteni hogy egyik pillanatba még szeret meg én vagyoka mindene a másikban meg kerül..
2012. okt. 16. 16:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyökérkurv@.
2012. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ti nők azért nem értitek meg a férfiakat, mert mindent túlbonyolítotok. Mi azt mondjuk, amit gondolunk, nem többet és nem kevesebbet, de ti magatokból indultok ki, ezért nem hiszitek el, h ilyet is lehet.
2012. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Neked most őszintén mi a f@sz bajod van??


megcsaltak kihasználtak??


15 nél nem tűnsz többnek sem..

2012. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a díszb*zikkal kell kezdeni.
2012. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem értik meg egymást. "Hiszen mind a kettő mást akar. A férfi nőt, a nő férfit."

Szerintem ez így van jól, nekem is volt tapasztalatom disznó hazug pasikkal, és voltak nekem is ribancos húzásaim. Adok-kapok. Aztán ha egyszer csak egy pasi nem lesz disznó és hazug, akkor te is másképp fogsz viselkedni. Megint a hülye általánosítás, nem unjátok még? Ismertek egyetlen pasit a több millióból, és szerintetek emiatt mindegyik egyforma??? Ez milyen matematikai elv alapján lett kiszámítva??

2012. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"nem vagy tisztába a rib*nc jelentésével!google a barátod!:)ribanc vagyok?ismersz b+?nem akkor meg nemondj már ilyeneket oké?nem állok a sarokra..."


Persze, mert aki a sarkon áll az a k*rva és pénzt kér érte. Akkor ezek szerint te mégis ribanc vagy, mert ingyen csinálod. Fáj az igazság? Mert csak az akkor akad ki valaki egy ilyenen, ha van valóságalapja. Ellenkező esetben pedig csak legyint egyet.

Díszb*zik? Talán nem láttad a külsejét, amikor először találkoztatok, vagy mi? Mellesleg, aki ilyen Justin Bieber-féle cuki fiúcskák után csorgatja a nyálát, az ne is csodálkozzon. Ha pedig lekoptattak, akkor valószínűleg nem voltál elég jó neki. Törődj bele és ne itt hisztizzél, éretlen hülye kis p*csa.

2012. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha "disz b*zi"kal kezdesz akkor mit csodálkozol?!
2012. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!