Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járjak egy fiúval, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak egy fiúval, akit nem szeretek, csak azért, hogy legyen végre barátom? 16L

Figyelt kérdés

nem volt még barátom, nagyon válogatós voltam.

kerestem az aranyat,miközben a gyémántokat veszni hagytam....

most nagyon egyedül vagyok.van egy fiú aki régóta szerelmes belém.járjak vele?

remélem nem tűnök nagyon egoistanak..


2012. okt. 16. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sztem ne ...
2012. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ahogy érzed. Nekem az első barátom 15 évesen volt és nem voltam belé szerelmes...persze nem feküdtem le vele. Attól még, hogy adsz neki esélyt nem leszel r@bac vagy bármi más. De azért ne használd ki szegény kissrácot,legyél vele őszinte!

22/L

2012. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Valahogy én is így vagyok ezzel...bár én nem válogatós vagyok csak igényes és nem hagytam veszni a gyémántokat miközben az aranyat kerestem,csak még egyszerűen nem volt ,se gyémánt ,de még nagyon arany se csak 1-2..és sz.tem nem szép dolog lenne csak ezért járni valakivel..nekem is volt ilyen helyzet 1x majdnem össze is jöttünk,de aztán rájöttem,hogy nem lenne túl szép dolog így átbaszni a másikat..te szeretnéd ha egy fiú csak azért lenne veled mint most te akarsz a fiúval lenni? szerintem nem.. én is csak most kezdek rájönni,hogy inkább vagyok egyedül ,mint olyannal akivel nem érzem jól magam vagy nem érzek úgy iránta..
2012. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Ez az, játssz csak szegény sráccal, erre vagytok csak képesek...
2012. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Ne. Gonosz és undarító dolog lenne. Én is rohadt magányos vagyok, de ehhez még nekem sincs gyomrom.
2012. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

köszi a valaszokat

amúgy nem olyan kissrác, 21 éves

2012. okt. 16. 16:40
 7/18 anonim ***** válasza:
a 3. vagyok és én is 16/L vagyok ! még annyi,hogy sz.tem ez a helyzet max akkor korrekt ,ha a srác sem szerelmes beléd és te sem belé akármi kialakulhat,de hogy tudod ,hogy a srác beléd van zúgva te meg nem vonzódsz hozzá..elég tré dolog lenne ezt megcsinálni vele...
2012. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ó és mi van, ha megismered aztán megszereted? Talán egyből ránézünk valakire és tudjuk, hogy ő az igazi? Adj neki esélyt! Nagyon sokra mész, ha csak így válogatsz. Nem hogy gyémántokat, de lassan kavicsot fogsz kifogni. Ismerd meg ahogy kell és akkor mondki szereted vagy sem!
2012. okt. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Járj vele ismerd meg szexeljetek azt meglátod hogy menyire leszel boldog vele nincs olyan első látásra szerelem.
2012. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az a fiú nem beléd szerelmes! Csak a szerelem érzésébe! Miután közel engeded magadhoz és te belehabarodsz, ő lazán eldob majd mint egy koszos rongyot! Tapasztalat.


Keress egy olyat, aki neked is bejön és ő is szimpatizál veled, randizzatok, ismerjétek meg egymást, de ne ilyen nyomit válassz aki régóta rajong, mert annak nem lesz jó vége!

2012. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!