Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet (egyetemi) koleszba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet (egyetemi) koleszban csajozni?

Figyelt kérdés

Fasza, koedukált koleszunk van (közös fiú-lány szintek, stb) de valahogy tartózkodóak a lányok, nem mennek a dolgok maguktól én meg erőltetni semmit se szeretek :/ + azzal, hogy koedukált szintek vannak nem csak rengeteg csaj hanem rengeteg srác is van csajozni meg ugye úgy lehet könnyen ha kettesben vagytok. Volt már, hogy leszólítottam itt egy csajt ültünk a kanapén erre kijött 5 idióta srác és elkezdtek örjöngve üvölteni. Meg valamilyen szinten ez egy kis csapat, társaság és társaságban meggondolja az ember, hogy kivel kezd ki, mert gyorsan terjednek a hírek + hamar megszokják az arcom és akkor már nem is leszek érdekes.


Szóval nem tudom


2012. okt. 16. 23:38
 1/9 A kérdező kommentje:

Általában a szobákban is mindig vannak különböző mondvacsinált indokokkal meg nem lehet átmenni, mert akkor vagy az van hogy mégis mit akar ez a hülye (mert ez elvárható, hogy a férfi ne fusson a lányok szoknyája után mint a pincsikutya nyelvlógatva)


A másik meg az, hogy a lányok között megy akkor a harc, hogy milyen k.rva az a másik, hogy mindenkit felhoz a szobájába.. szóval bonyolult.

2012. okt. 16. 23:40
 2/9 A kérdező kommentje:

Az meg iszonyat ritka, hogy egy lány behív, vagy átjön valamiért.... fél órája épp jöttem fel a mosodából és egy ismerős csaj mosolyogva rámköszönt, de annyira bele voltam merülve a mosás utáni katarzisba :DD hogy csak kifejezéstelen arccal egy sziát odaköszönve továbbmentem mint egy robot.


Pedig dumálhattunk is volna meg minden.

De most az is milyen, hogy hé szia, hovamész? Te is mosni? jéé, elkísérhetlek? :D érted..

2012. okt. 16. 23:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Mosókonyha, főzős konyha?

Ott ahol nincs tömeg, de azért fél órát eltöltötök egy helyiségben, akkor össze tudsz hozni egy beszélgetést, és megtöröd a jeget.

2012. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 percig üres a konyha max.
2012. okt. 16. 23:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Hétvégére haza kell mennetek? mert ha nem kell elhagyni a kolit, akkor próbálj meg hétvégére bennmaradni, akkor talán kevesebben vannak, igaz persze, hogy a lányfelhozatal is csökken, de hátha, egy próbát megér.
2012. okt. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a lányok 90%-a hazamegy hétvégén.
2012. okt. 16. 23:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor még marad 10%, akikből válogathatsz. Mint mondtam, nem a legjobb módszer, de a semminél ez is jobb, és egy próbát szerintem megér.
2012. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hehe,én ugyan budapesti vagyok,mégis csajoztam már egyetemi koleszban. Hogy hogyan? Egyszerűen bementem.:D
2012. okt. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, nem egyszerű. Nekem sem volt az. Én inkább úgy csináltam, hogy az egyetemi kocsmában ismerkedtem, majd másnap véletlenül találkoztunk a folyosón vagy a konyhában és beszélgettünk.

Volt egy lány nekem is akivel nem ismertük egymást de a konyhában többször összefutottunk. Én sem mertem megszólítani, igy abból nem lett semmi sajnos.

de a legjobb az volt amikor egyedül fürödtem és kicsit rárántottam, miközben bejött egy csaj, és mekérdezte nem zavar-e ha ő is itt zuhanyzik (nem akart egy emelettel feljebb menni).... Hmmm, először szégyelltem amit épp csináltam, aztán bátran megfordultam,és megmutattam amim van, és ő sem volt szégyenlős utána, és végig mosolygott. Szóval lehet csajozni csak hajrá. légy nyitott.

2012. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!