Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltékenyek a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenyek a nők a nagymellű nőkre?

Figyelt kérdés

Kedves nagymellű nőtársaim! Észrevettétek-e,hogy a legtöbb nő ellenszenvvel,bizalmatlansággal kezel,vagy inkább még helyesebben fogalmazva elkerül benneteket?

Főleg az átlagos testalkathoz tartozó nagy mellekre igaz ez.Szerintetek?

Várom a féltékenyek s a nem féltékenyek véleményét.


2012. okt. 16. 23:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Lehet hogy kisebbségi komplexusuk van egy nagymellű nő társaságában. De nincs miért aggódniuk a kis mellű nőknek, sokaknak bejön a kis mell. (Köztük nekem is)


24\F

2012. okt. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%

Hmmm... Én nagy általánosságban meg vagyok elégedve a külsőmmel, de néha, ha épp olyan a kedvem, eszembe jut, hogy jaj, lehetne nagyobb egy kicsit a mellem. Viszont sosem voltam még féltékeny nagymellű nőre, nem nézek rájuk csúnyán az utcán. A mell semmit nem ér, ha unalmas, buta, sótlan a nő, aki hozzá tartozik, vagy nem szép az arca. Nem hiszem, hogy egy nagymellű nő jobb lenne nálam, és hogy tovább meg tudna tartani egy pasit, mint én kis mellekkel. :) Kinek mi jön be.

Szerintem a kérdésed kábé olyan szintű, mint a ,,miért van az, hogy a kövér lányok nem kellenek senkinek?" De ez csak egy vélemény. Biztos tudat alatt én is irigy vagyok a mellméretedre. :)

2012. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
mert akikkel te találkoztál eddig, azoknak nem volt helyén az önrétékelése, és a feléd irányuló irigységgel mutatta ezt ki
2012. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%

Én is a nagymellűek közé tartozom.

Tényleg minden kismellű féltékeny, meg is kapom sokszor, hogy "persze neked könnyű elég ha csak ránéznek a melledre".

Van, és mégsem teszem ki, mint a legtöbb csaj :) Én is átlagos testalkatú vagyok. Ezért is élvezem. Én irigylem a karcsúságukat, mert soha nem sikerül bomba alakúnak legyek (nem mondom hogy ronda a testem, de nem is pláza cicás), ők meg irigylik a mellem :) Nekik meg max akkor lesz nagy ha megcsináltatják :) Tisztelet a kivételnek! :) Könnyebben is tudtam bepasizni mint pl a barátnőim. Szerintem több az olyan férfi aki a nagyokat szereti.

2012. okt. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

2-es az vagy,válaszodból egyértelmű.


Kíváncsi vagyok,mások is érezték-e már ezt.Szó szerint, ha pasi van a környezetben,mintha leprás lennék úgy viselkednek.

Fura,hogy a nők ebben egyből rivalizálási kérdést csinálnak, pedig,ha tudnák,hogy a férfiak max. megnézik,és ennyi.Akik meg udvarolnak,azok között lehet van aki erre bukik,de van aki meg hosszú combra stb.

és így van,sem könnyebben megszerezni, sem megtartani férfit így nem lehet.

Azért kíváncsi vagyok,hasonló cipőben jár-e még valaki.

2012. okt. 17. 00:16
 6/27 anonim ***** válasza:
Még a 4-es vagyok. Hozzáteszem, hogy az arcom is szép és a stílusom is jó, mielőtt kommentelné valaki az írásomat :)
2012. okt. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Irígység, kisebbségi komplexus? Én ezekre tudnék tippelni.

Pedig én a magam részéről ezt sosem értettem. Ha választani kéne, számomra a kicsi de formás a nyerő :) Ráadásul amikor randizom egy lánnyal, sosem kritérium, hogy mekkora a mellmérete.

22/f

2012. okt. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Kérdező: nem komolyan kérdeztem, hogy talán irigy vagyok, csak ironizáltam... Hehe.

Ha szép az arcod és jó a stílusod is, miért gondolod, hogy pont a melledért irigyek rád?

Szerintem humorral lehet a legjobban pasizni, aki valakire a mellei miatt kattan rá, az... Hát nem tudom, nem ítélkeznék, hogy komolytalan, mert lehet, hogy pont kivétel, de hát... Nyilván egyből a dugás jut eszébe, és akkor igen, egy nagymellű előnyben van, ha ő is csak dugni szeretne, de ha párkapcsolatot keres, ugyanannyi eséllyel indul.

Én 21 vagyok, de sok nagymellű barátnőmnek már nagyon eres, striás a melle, szóval szerintem ha kívánhatnék természetes, nagy melleket, akkor se kívánnék. Na mindegy, nem az a lényeg, hogy versengjük, melyik a jobb testalkat, nyilván a pasi dönti el úgy is, mi jön be neki, véleményem szerint nagyon sok szép és különböző testalkat van, de nem kell a hangsúlyt egyetlen pontra helyezni, valaki a feneket szereti, valaki a lábakra indul be, valaki a dús hajra. Volt egy Dove reklám, ami a nők sokszínűségét helyezi előtérbe, egész megdöbbentő, meztelenül mennyire szép tud lenni még az is, aki ruhában szürke egér. Persze elismerem, hogy egyes pasik össze tudják fosni magukat két nagy melltől, de hát...:) Értitek.

2012. okt. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
ÉN SZERETEM A NAGYMELLEKET
2012. okt. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok és szerintem a mellem sem nagy(80B-C), de nem is kicsi mondjuk úgy, hogy olyan közép, és feszesek nagyon, többen mondták már, hogy olyan, mintha szilikon lenne.. nagyon sokan megbámulják, többször is észrevettem már, hogy a csaj a barátja tekintetét próbálta inkább magára vonni és hasonlók, engem személy szerint annyira nem zavar, de azért kellemetlen. Én nem vagyok féltékeny a nálam nagyobb mellű nőkre meg vagyok az enyémekkel is elégedve, viszont szívesen nézegetem attól a nagyobb mellű lányok melleit mert tetszenek, én így vagyok ezzel. :D Legjobb barátnőmnek elvileg nem kéne rám féltékenynek lennie, de nagyon sokszor úgy érzem, mert ő kicsit nagyobb darab hozzám képest minden irányba, de nincs melle.. csak ilyen husis.. mindig mondja, hogy leakar fogyni meg, hogy meg akarja csináltatni a melleit.. de ezeket leszámítva is érzem kicsit néha benne azt az ellenszenvet e téren.. :/
2012. okt. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!