Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is nehéz ismerkednie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nehéz ismerkednie vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

igazából interneten szoktam, de ott olyan fura emberek vannak. a valóságban pedig senki sem szólít le, én meg nem fogok senkit mert lány vagyok. pedig nem vagyok itthon ülős, igaz bulizni már régen voltam, de ott meg nem szeretek.

ja és komoly kapcsolatra értem nem egy éjszakásra.


2012. okt. 19. 20:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz ismerkednem. Én sem tudnék máshol belekezdeni, csak neten. De még itt sincs lehetőség.
2012. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Pandemonium ***** válasza:
Ha tudnám hogy nézel ki akkor még cseverészhetnénk is! Küldj 1 képet privátba ha gondolod és megbeszéljük... :) :P
2012. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Írj nekem privátot, ha gondolod.

19f

2012. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Akkor rossz a kérdés. Nem az ismerkedéssel van bajod, hanem hogy nem szólítanak le.


Járj olyan helyekre, ahol van esély erre. Teázók, beülős helyek, parkok, stb. Az is közbeszólhat hogy hogy viselkedsz - pl. sietsz valahova, vagy "ridegnek" tűnsz, stb.


Sok dologtól függ egy szóval.

2012. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
egy oldalon vagyok fent, de már ez is unalmas mert elég sokan láttak már szerintem és most megállt a dolog. több helyre meg nem szeretnék regisztrálni.
2012. okt. 19. 20:52
 6/22 anonim ***** válasza:

én is nehezen ismerkedem..

engem mindenki csak bánt.

2012. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Pandemonium ***** válasza:
Én is. Ráadásul én fiú vagyok... szal nekem nehezebb a helyzetem.
2012. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

nem küldök :) de egyedül nem szeretek ilyen helyekre járni, max barátnőimmel de ugye akkor nem jön oda senki mert nem egyedül vagyok. sietni mindig sietek, nem tudom megszokás..

meg általában bamba képet vágok, szerintem és álmos fejet.

2012. okt. 19. 20:56
 9/22 Pandemonium ***** válasza:
kár érte... pedig kíváncsi lettem volna rá hogy nézel ki...:(
2012. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem is nehéz, engem se szólít le soha senki, pedig meg szoktak nézni, és látom, hogy tetszem az embereknek, de nem jönnek oda... :( Ilyenkor mindig elbizonytalanodok, hogy talán félreértem, és mégse tetszem neki.


Neten szoktam ismerkedni dettó, de nagyon ritkán találok olyan srácot, aki értelmes, közel lakik, nem úgy néz ki mint a bűn, meg úgy rendben van és még kapcsolat is lehet belőle.


Mondhatnám, hogy rohadt nehéz... :(


21L

2012. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!