Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek a festett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek a festett vagy az eredeti hajszín a szebb?

Figyelt kérdés
Most gondolkozom azon hogy az eredeti(világos barna/vöröses) hajamat befestem egyszínű sötét (majdnem fekete) barnára . Vagy ne? Maradjak az eredetinél???:)
2012. okt. 20. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ :)
2012. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kinek mi áll jó, viszont a világos barna/vöröses általában igen kellems szokott lenni:)

én nem rontanám el.

2012. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

viszont 1 tanácsot adok :)

ha netán beszőkíted a hajad ne menj utána 1 darabig uszodába :)

2012. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haha ünnep rontó :D

2012. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában az eredeti.
2012. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól hangzik a hajszíned én nem rontanám el. Nekem világos barna hajam van és szőke melírt tettem bele nekem ez bőven elég. Kicsit feldobja, de mégis természetesebb mint a teljesen festett.
2012. okt. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

EREDETI!!! :D


A festett eddig még senkin sem tetszett...

2012. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eredeti.
2013. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!