Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor bejön a nőknek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejön a nőknek, ha érzelmes, bújós a férfi, vagy sem? Döntsétek már el!

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Van akinek bejön, van akinek nem.
2012. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokan azt nem fogják fel, hogy ettől még lehet egy férfi Férfi, hogy bújós!
2012. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha az a fiú/férfi képes kiállni magáért és a barátnőéjért!
2012. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A külvilág szeme előtt legyen határozott, otthon mellettem szeretgetnivaló: )
2012. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Van, akinek igen van, akinek nem.. Ez most olyan kérdés, mintha megkérdeznéd, hogy bejön-e ha valakinek kék a szeme.. Senkinek sem egyforma az ízlése..
2012. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Egy pasi legyen sokoldalú. Véleményem szerint nem a pasi dolga, hogy bújós legyen, de mutassa ki, mit érez irántam.


Ti sem szeretitek, ha egy lány csak szelíd és gyöngéd, vagy ha olyan vad, mint egy domina. Érted... :D

2012. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában igen, ha van benne férfiasság, határozottság is. A folyton nyafogó, érzelmi válságokkal küszködő, önállótlan, élhetetlen, állandóan túláradó érzelmektől csöpögő, csömör pasikat kevesebben szeretik. Aki a külvilág felé határozott, erős, viszont akit szeret, azzal gyengéd, érzelmes már biztos többeknek tetszik.

De nem minden nőnek ugyanaz a típus jön be.

2012. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő.

7-es.. Az érzelmes nem egyenlő a lelkibeteggel szerintem. :D

2012. okt. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as, szerintem nem ezt írtam. :D
2012. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkoztam, hogy mi van akkor, ha mondjuk ide azt írja a többség, hogy nem jön be az érzelmes pasi? Akkor aki ilyen, az átváltozik? Kétlem. Hosszabb távon nem tudunk kibújni a bőrünkből, maximum a tapasztalataink alakítanak valamennyire. Aki érzékeny egy ideig meg tudja játszani az érzéketlent, meg fordítva is, de amikor már hosszabb távú kapcsolat kialakítására kerül a sor, előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból és akkor ott a csalódás mindkét részről. Talán nem is olyan rossz tanács, hogy vállaljuk fel önmagunkat. Ráadásul ha valaki ki van békülve magával, az már egy fajta önbizalom. Ami általában egy vonzó tulajdonság.
2012. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!