Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok velem (kép)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok velem (kép)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne,hogy van olyan lány akinek tetszenék?

Tudom,elég vékony a karom,hát na,nem vagyok valami izmos.

Illetve 24 évesen szerintetek is kisfiúsan nézek ki? :(



[link]



2012. okt. 25. 10:39
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
szerintem jól nézel ki. nem kell, hogy egy pasinak 100 éves tölgyfa vastagságú karja legyen.
2012. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Te h-lye vagy???? Ha ezt a kérdést nem teszed fel, még jópasinak is lehetett volna téged nézni...
2012. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól nézel ki.
2012. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
62%
Az a szakáll nagyon amatőr...
2012. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

Nekem egy szekrény ember a párom. Van pocija is rendesen.

Kedves, odaadó, figyelmes, nem beszél trágár szavakat.

Szereti a szüleimet is. Mondjuk Ők is bírják.

Ezzel szemben te egy nagyon cuki helyes srác vagy.

sok sok csajnak tetszhetsz, Mondjuk én is egy jó pasinak tartalak. Sőt, nagyon jó pasinak, külsőleg. Belsőleg nem ismerlek.

Nem adnám a párom oda érted.

2012. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

ma 10:44


csak kíváncsi vagyok,mert össze akartam jönni egy lánnyal,de azt mondta,hogy szerinte nem 24 vagyok,hanem kb 19

2012. okt. 25. 10:47
 7/48 A kérdező kommentje:
vagyok
2012. okt. 25. 10:47
 8/48 A kérdező kommentje:
a szakáll meg pont ezért
2012. okt. 25. 10:48
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Ne mond már, hogy nem volt még barátnőd...


Én a helyedben mondjuk csak az államon hagynám meg a szakállat, h helyretenném a hajam és mennék ismerkedni :)


10ből 6 csaj helyesnek tartana, persze nem a vadribanc kategóriába kell keresgélni. Igen elég kölyökképed van , de ez lehet előnyös sokan erre buknak. Általában az ilyen bababőrű kis alacsony csajoknak jön be az ilyesmi kinézet mint a tied. Ha kicsit edzenél még erre lazan lehetnél 8-9pontos pali . Bár mint szokták mondani, a belső is nagyon számít. Hiába nézel ki így, ha éppen önbizalomhiányos vagy hebegsz habogsz és nem tudsz egy éppkézláb mondatot elmondani. Szóval hajrá

2012. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

jajj ez a beállás...

hagyd már magad ember, aki így áll be annak nincsenek önértékelési gondjai...

2012. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!