Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alacsony nem túl jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony nem túl jóképű fiúk hogy képesek becsajozni?

Figyelt kérdés
még nekem is elég nehezen megy pedig magas vagyok kb középszerű arccal...mihez kezdjen egy 170 magas srác?
2012. okt. 25. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Bizzd azt rájok,szerintem nagyon jol tudnak ki nézni az alacsony pasik is!
2012. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát hol is kezdjem. Nekem volt egy-két 170 cm körüli srác, férfi az életemben. Volt, akinek kifejezetten helyes arca volt, volt, akinek inkább középszerű, de olyan is volt (nagyon szerelmes voltam belé), akinek például barátnőm szerint kifejezetten csúnya arca volt. Mégis akkor csajozott, amikor csak akart.

Egyszerűen vonzódtam hozzájuk, és sok közös témánk volt akkoriban.

2012. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alacsonyan és nem túl jó képűen.
2012. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fősulin a tesi szakosokhoz érkeztek portugál vendégdiákok, egytől-egyig alacsonyak, 170 cm alatt. ezt onnan tudom, h én 168 cm vagyok és velem egy magasságúak voltak, vagy alacsonyabbak. Minden buliban becsajoztak.
2012. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Sehogy, az alacsony srácoknak jelentősen kisebb esélye van erre, de tegyük fel sikerül. Én is alacsony vagyok sajna a magam 171cm-el, és ez egy gigászi hátrány, amin nem tudsz változtatni. A nők 90%-a magasság mániás, a maradék 10% nagy része meg foglalt. Sokszor elkeserített a dolog, de mára már nem érdekel. Tegyük fel becsajozik az alacsony, mi garantálja azt, hogy a nő mellette is marad? Az előző hozzászólások múlt idejűsége a feltevést megerősíti.. A nő tudja, hogy a párja alacsony sőt sokkal alacsonyabb az átlagnál(178cm), ez előbb utóbb kijön rajtuk, és hopp az alacsony pali máris lapáton van. Lehetsz Te akármilyen monogám, tisztességes srác, dobni fognak a magasabbakért, mert ott is megvannak ezek az előbbi értékek. Azt hiszem az USA-ban volt egy teszt, ahol 50 nőnek kellett, két ismeretlen férfi közül választani, az egyik férfi 5'7=170cm, a másik 6'0=181 cm volt. Az összes nő a magasabb palit választotta, az összes. Szóval alacsonyan rosszképűen + csórón szinte reménytelen a helyzet. 25/f
2012. okt. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utóbbi hozzászólónak: Mondanom se kell, nem azért nem sikerültek a kapcsolatok, mert a srácok alacsonyak, jobban mondva közel velem egymagasak voltak.

Még szakításkor sem jutott eszembe, hogy ez meg az a gond volt, ja és még alacsonyak is voltak... :)

2012. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor én a 163 centimmel mit szóljak? 19/F
2012. okt. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vannak alacsony lányok is:) 154 centi vagyok, a mostani barátom 172 centi. de volt már 180 centis barátom. ha megismer hidd el, nem ezen múlik majd
2012. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyeljetek cuki alacsony fiúk !!!

Én itt vagyok nektek a 150 centimmel! Jaj én megörülök a jóképű, cuki alacsony fiúkért:333 Annyira cuki hogy belehaloooooooooooooooooooook:3 KellKellKell

2014. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!