Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez így még ma is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így még ma is?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma van a névnapom és barátomtól nem fogok semmit kapni és most beszéltem vele és még ma is köcsögösködik mondtam neki hogy akkor rontsd el ezt a napomat is és erre ír egy SMS-et hogy én baszom el az összes napot.Most mit csináljak?vele akartam tölteni főzni finomságokat stb.. akkor most ne tegyem? nincs is már kedvem hozzá.Vagy menjek el máshoz aki törődik velem és töltsem ott a napot? Köszi: Blanka. =(

2012. okt. 25. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Boldog(abb) névnapot először is! :)

Ez a Te napod, nem tudom, miért így viselkedik veled, de én nem tölteném vele a napod. Menj el valahova a barátaiddal!

2012. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, gyere el hozzám és főzzünk együtt valami finomat :) jó program. debreceni vagy?:D
2012. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy névnap nem nagy szám. Én amiatt, hogy nem kapnék semmit sem, azért nem sértődnék meg. Amiatt viszont igen, hogyha bármelyik nap is bunkó lenne velem. Ha neked ez akkora nagy szám, a névnapod, akkor csinálj mással valami programot, családoddal, barátokkal.
2012. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen lehet így lesz.de amúgy nem baj hogy nem kapok tőle semmit nem ez zavar csak akkor ne legyen ilyen.
2012. okt. 25. 11:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Boldog névnapot!Menj el inkáb egyet bulizni a csajokal,hagyd azt a bunkot.
2012. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Névnapod alkalmából lepd meg magad egy új pasival, aki nem köcsögösködik és aki szerint nem baszod el az összes napot és nem egy bunkó gyök:D Bocs:$
2012. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez a névnaposdi az egyik legnagyobb gyökérség, közvetlenül a születésnap előtt helyezkedik el. anyádék választottak egy sz*r nevet és te még meg is akarod ünnepelni? komolyan nem értem miért olyan fontosak ezek az "ünnepek"? egy andrás
2012. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ez névnap, nem 30. születésnap... nem kellene túlmisztifikálni. Az nem érdem, hoyg hívnak valahogy...
2012. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk értelmesen ülnétek le ezt megbeszélni, nem azt vagdalnátok a másikhoz, ki mekkora köcsög, az szerintem egész sokat segítene. De ti tudjátok :D.
2012. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!