Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek érzéseim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek érzéseim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre bocsánatot szeretnék kérni azért, ha esetleg túl hosszan írnék.


Az a problémám, hogy nyár közepe óta, mióta nem vagyok együtt azzal a lánnyal, aki a legfontosabb volt nekem, képtelen vagyok szeretni bárkit. Mindenkire úgy tekintek, mint egy tárgy, mint valaki, aki kiszolgálja az igényeimet, és utána eldobhatom.


Sajnos nem nézek ki rosszul, elég magas vagyok, sportos, nincsen semmilyen testi hibám, jó minőségű ruhákba járok, és jó a stílusom is. Pont ezért nem tart sokáig felszednem bárkit, akit szeretnék. Megesett jónéhányszor, hogy teljesen igénytelen külsővel (4 napos borosta, kócos haj, lesz@rom stílusú öltözet) elmentem iszogatni a barátaimmal, és odajöttek hozzám ismeretlen lányok beszélgetni...

Sokszor addig foglalkoztat valaki, amíg meg nem szerzem, és továbblépek a következő emberkére...


Viszonylag hamar meglátom, hogy kire mivel lehetek igazán nagy hatással, és megtalálom a gyenge pontjait, amit mindig kihasználok.


Elvileg művelt, okos ember vagyok. Imádok főzni, színházba járni, normális filmeket nézni, sportolni, olvasni, szeretem az alternatívabb zenéket, elítélem az amerikanizálódott életfelfogást, stb... Az egyetemi tanulmányaimban is a legjobbak közé tartozom, bár szinte sosem kell tanulnom. Rengeteg barátom van, bárkivel el tudok beszélgetni. A családi hátterem tökéletes, mindenben támogatnak.


Lassan fél éve mégis képtelen vagyok szeretni, képtelen vagyok arra, hogy szeretetet, vagy egyáltalán sajnálatot érezzek bárki iránt (a barátaimat, és a családomat kivéve).

Az a lány, akivel azóta nem vagyok együtt néha-néha ír nekem, beszélgetünk, de iránta sem érzek semmit, maximum szánalmat, és nem értem, hogy hogyan szerethettem... Teljesen üresnek érzem magam belülről, pedig a belső tulajdonságaim alapján tudnom kellene szeretni, kellene lennie valaminek, ami motivál...

Talán legjobban ez a szám írja le, hogy hogyan érzek az emberekkel kapcsolatban (Hiperkarma - Üres):

http://www.youtube.com/watch?v=inbk68QVibA


Jelenleg úgy érzem, hogy nem tudnék elviselni senkit magam mellett. Tökéletesen érzem magam úgy, ahogyan vagyok, de tudom, hogy ez nem normális, a társadalom számára igen-igen elítélendő...


Nem tudom, hogy hogyan változtathatnék? Valaki volt már hasonló helyzetben?


22/F


2012. okt. 25. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
hűűűűűhaaaa. nem kell erről ennyit írni. nincs olyan ember az életedben, akihez ragaszkodni tudsz, szerelmes vagy belé. majd ha találkozol ilyennek, változni fogsz. nagy cuccc...emellett meg alacson EQ. ennyi.
2012. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont attól tartok, hogy sosem leszek szerelmes.
2012. okt. 25. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha ne mond, hogy soha. Én sose kerestem semmilyen kapcsolatot, jön az magától is, nem kell rágörcsölni. Az meg, hogy kivel fekszel le, a te döntésed, azért mert oda jönnek hozzád még nem kell lefeküdnöd velük....úgy csinálsz mintha nem is a te döntésed lenne, csak úgy megtörténik, mert jól nézel ki...pedig csak rajtad áll, hogy mikor mit teszel és kivel. Ha nem fekszel össze mindenkivel, szerintem jobban fogod érezni magad, anélkül, hogy meg kellene változnod. :) 21/L
2012. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nincs ezzel baj! 22 éves vagy tök nyugodtan kiélheted magad! majd leszel szerelmes ismét. én évek óta vagyok ugyanilyen helyzetben, csak annyi a különbség hogy nekem 1-2 hónapja jött egy lány aki nagyon úgy tűnt hogy megváltoztatja a dolgokat, nem írom le hosszan a lényeg: nagyon csúnyán átbaszott. azóta is csak a lány barátaimhoz kötnek érzések, szerelmes azt sem tudom mikor voltam utoljára (de igazából nem is hiányzik) 23/f
2012. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ment a zöld kéz mindenkinek :D


Hát, sokszor nem csak az én döntésem, a szituációból adódik :D

2012. okt. 25. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:

"Behind every succesful man there is a woman. Behind every awesome man, there is a bitch who broke his heart once."


[link]


En 25/F vagyok, en sem szoktam mar szerelmes lenni a csajokba, gyorsan tovabblepek rajtuk. Nyilvan csak az fog meg, amelyiket nem tudom megkaparintani. Meglatod, hamarosan jön egy lany, aki szetszop@t teged, es ujbol rajössz nagyjabol milyen az, ha szerelmes vagy. Csak ezuttal sz@r lesz, mert nem fogod tudni megszerezni a csajt.


Elkepzelhetö lenne, hogy pszicho- vagy szociopata vagy, ha a barataid es a csaladod irant sem ereznel semmit. Igy aztan csak egy összetört szivü legeny vagy, aki (mint en is) ugy vedekezik a tovabbi csalodasok elöl, hogy nem enged magahoz közel akarkit. Föleg nem egy senkihazi csajt, akit harom ora alatt ki lehet dumalni a bugyijabol.


Ha szerelemre vagysz, probalkozz olyan csajoknak, akikröl azt gondolod, eselyed sem lenne naluk. De en azt javaslom, hogy jopar evig inkabb csak szorakozz.

2012. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)


Az a baj, hogy tényleg semmit nem nyújt az, ha lefektetek valakit. Egyszerűen kihívás, hogy neki jó legyen, de én nem akarok elmenni sem vele, mert egyszerűen kötelesség az egész, nem érzek semmit...


Szórakozni, meg bulizgatni szeretek a barátaimmal, meg megfűzni embereket, de az első csókig izgat, utána már az egész rutin...

2012. okt. 25. 16:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ez egy érdekes helyzet. Pont ugyanígy éreztem én is és én is 22 éves vagyok. Volt egy barátnőm, amikor elveszítettem, kb. 2 évig csak tűnődtem hogy mi legyen. Úgy éreztem, hogy az összes nő egy szajha, elegem volt belőlük, csak fizikai szinten érdekeltek engem is és azt hittem hogy ez örökre így marad. De! Jött a fény :D


Megismertem egy olyan lányt, hogy amikor már többet beszélgettem vele, már vertem a fejem a falba, hogy hogy lehettem ilyen hülye, hogy eddig nem is ismertem pedig már lassan 20 éve eljárunk egymás mellett. És lám, újra értelmet nyert az életem :D Bár még nem mondtam neki, hogy mi van, de szerintem egyértelmű, nincsen barátja és ő is kedvel engem, mondta másoknak is, de egyelőre nem szeretném elkapkodni a dolgot, csak minél jobban megismerni és hogy bebizonyosodjon, hogy ezúttal nem fogok mellé. Hihetetlen, hogy pár év múlva egyszercsak feltűnik egy olyan lány, aki hagyján, hogy jól néz ki, de mégsem abban a feltűnő öltözékben jár mint manapság legtöbben, de még van sütnivalója is. Okos, értelmes és ismerem a szüleit is nagyon jófejek. Aztán valakik szándékosan cserbenhagyták a bajban és engem hívott, hogy segítsek neki. Azt mondta, hogy azok a kamu barátok, akiket évek óta igazinak hitt, annyit értek, hogy otthagyták a bajban. Engem jobban ismer kb. 2 hónapja (előtte csak látásból) és mégis úgy tekint rám mintha évek óta ismerne. Ez jó érzés volt.. azóta néha önkéntelenül is, de úgy vettem észre, hogy sokszor a pártjára állok vagy védelmezem. Eléggé kis vékonyka alkat, szóval talán ezért is, nem tudom. De az a lényeg, hogy ő hozta vissza az emberi voltomat, az érzéseimet. Előtte senkivel se nagyon törődtem. Ja és nálam is fenn állt az a helyzet, hogy hogy szerethettem egy ilyen aljas embert, mint aki előtte volt :) Szóval ez így olyan mint egy mese... jött egy tündér és felnyitotta a szemem. És azóta sokkal jobban látok, észlelem az emberek érzéseit is és jól érzem magam vele vagy ha csak rá gondolok.


És ezek után jött a ráadás, mert egyszer diszkó előtt találkoztunk 2 csajjal (egyik haverommal voltunk) és az egyik mindenáron bulizni akart meg egy pasit az éjszakára, a másik pedig mondta neki, hogy "nem nagyon kéne, mert barátod van". De hát a csajt elvitték, a másik ottmaradt és elbeszélgettünk reggelig egy bárban. Hihetetlen volt számomra, hogy van mégegy ilyen huszonéves, aki nem csak vihogni, inni, drogozni meg dohányozni tud, hanem vannak értelmes gondolatai, nem az a leszarom stílus és vannak érzései. Mondtam is neki, hogy kivételes lány, ha lehet akkor maradjon ilyen és tekintse a barátnőjét tipikus rossz példának. De azért hozzátettem, hogy nem akarok tőle semmit, csak amióta úgy jól érzem magam valahogy őszinteségi rohamom lett mindenkivel szemben :D


Szóval ne búslakodj, nem lesz ez örökké így. Egyszer neked is betoppan a tündérke, csak kell egy kis idő míg átgondolod a dolgokat. :)

2012. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
érzések nélkül nem tudnak beléd gyötörni. örökké így fogok maradni
2019. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!