Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsi vagyok, évemet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi vagyok, évemet nem mondom meg. De sokszor van olyan érzésem hogy jó lenne lefeküdni. Mit tegyek? (csajom nincs)

Figyelt kérdés
Normális választ!
2012. okt. 25. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor feküdj le :) Szép álmokat! :)

:D


...

Normális, hogy ilyen érzésed van, verd ki!

2012. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos az érzés, így 2-kor, ebéd után én is lefeküdnék kicsit. Csak hát dolgozni is kell valakinek... Csajom nekem sincs.
2012. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress egy ágyat...
2012. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy lefeküni XD Értsétek jól. szex.
2012. okt. 25. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Nyugi gyorsan elmúlik az az 5-6 év mire elég érett leszel a dologra! Addig meg húzzál bele a tanulásba, hogy okos legyél:))
2012. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Egyszer majd találsz egy olyan csajt akivel összejön hidd el. Addig marad az önélvezet :DDD
2012. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!