Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretnék kisregényt írni szóval megpróbálom csak a nagyon lényegeseket.:)

Volt egy barátom, aki az osztálytársam. 4 hónapig együtt voltunk, de a nyáron szakítottunk(mellesleg azért mert nem volt ideje barátnőre, vagyis rám). Ezután egy ideig nem beszéltünk(egy idő után már a közös haverjainktól sem hallottam róla semmit), majd megint elkezdett írogatni és végül megint rengeteget beszélgettünk(de csak facen). Majd elkezdődött a suli(egyáltalán nem is beszéltünk, csak párszor 'szemeztünk' egymással de...) neki megtetszett az egyik új osztálytársunk, mivel egész jóban voltunk(mint barátok) ezért sokat 'piszkáltam' a lánnyal, amit egyszer megelékelt és szó szerint elküldött a p*csába,belátom nem kellett volna emlegetnem neki a lányt de annyira megbántam és többször bocsánatot kértem tőle mire nagy nehezen 'megbocsájtott'...Ám amikor megelékelte ezt a dolgot én még mást is írtam neki...lazán leírtam, hogy úgysem lesz már köztünk semmi(de én ezt csak azért írtam mert ő előtte ezt mondta a barátnőmnek, szóval ő mondta hamarabb én meg csak úgy voltam vele, hogy ha ő mondja akkor már nem is lesz). Azóta viszont egyáltalán nem keres..annyira hiányzik, hiába vagyunk minden órán együtt, ha nem is beszélünk.:( Nem mondom, hogy csak a barátsága hiányzik, de ha már több nem is lehetne, legalább barátok maradhatnánk, hisz az is jobb mint a semmi.:/ Nem tudom mit tehetnék. Hagyjam most már hisz úgysem kíváncsi rám?:/ vagy kérjem meg, hogy találkozzunk és beszéljünk? Vagy mit tehetnék?


2012. okt. 25. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnék vele beszélni. Igazából vesztenivalód nincs, ha jól értelmeztem a történetet. :)
2012. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak úgy félek, hogy lerázna, vagy ha még a találkára sem érne rá..:/ és hívjam fel, hogy találkozzunk? vagy írjak neki és úgy? mellesleg köszönöm a gyors választ!!:)
2012. okt. 25. 14:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, ezért baj, ha kikezdesz egy osztálytársaddal!
2012. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ige, ez a hátulütő része, de megmondom őszintén, hogy rengeteg szép pillanatot éltünk meg, ezért nem bántam meg, és tőle tudom, hogy ő sem bánta meg.:)
2012. okt. 25. 14:50
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellett volna leírnod neki, hogy köztetek már nem lesz semmi. Azért meg főleg nem, mert te azt hallottad mástól, hogy ő azt mondta...

Megpróbálom a srác szemszögéből nézni és szerintem tuti azt hiszi, hogy féltékeny vagy, ezt arra alapozza, hogy piszkáltad azzal a másik lánnyal, meg, hogy írtad, hogy közetetek nem lesz semmi sem. Így fogta magát és otthagyott mondván ha te is úgy érzed, hogy ebből ennyi elég akkor minek maradni.

Szóval szerintem keresd meg és őszintén beszéljétek meg a dolgot. :) Gondolom úgyis megérti és kitudja még akkor lehet is valami

2012. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm, de tényleg!!:) És igen, tényleg azt hitte, hogy féltékeny voltam arra a másik lányra(ezt egy közös barátunktól tudom, aki véletlenül elmondta). De egyszerűen félek még mindig, hogy találkozni sem szeretne ha felhívom, meg nem szeretném ha azt venné ki a dolog, hogy ráakaszkodom és nem hagyom békén..:/
2012. okt. 25. 15:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Menjetek mondjuk baráti társasággal valahova. :)

Majd amikor oldódik a hangulat és a többiek annyira nem figyelnek kérdezz rá, hogy haragszik e. :)

2012. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy baráti társasággal nem igazán járunk el. Meg elméletileg azt mondta, hogy nem haragszik, de mégsem keres ennek pedig csak van vmi oka, amire még ha baráti társaságban rá is kérdeznék, úgysem mondana el...
2012. okt. 25. 16:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Mióta nem keres?

Mert lehet csak idő kell neki. Várj egy picit, te írtad, hogy miután szakítottatok utána egy darabig nem beszéltetek majd megint írogatni kezdett, hát lehet most is az lesz. :)

Mindenesetre ne rohanj utána, tudom nehéz, volt már velem is ilyen de sokkal rosszabbul éreztem magam amikor utána mentem mintha vártam volna. =/

2012. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már kb. 1 hónapja nem keres..:/ attól tartok, hogyha várok, akkor csak végleg elhidegülünk egymástól, mert ő egy nagyon makacs srác(ő az a tipikus menő srác, éppen ezért eléggé fél kimutatni meg bevallani az érzéseit, mert fél a visszautasítástól).
2012. okt. 25. 16:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!