Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy nálam 4 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy nálam 4 évvel idősebb nő! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és minden egyes reggel járok egy élelmiszerboltba ahol ő eladónő.

Elég jóba vagyok vele,mostanában hamarabb is szoktam menni,így többet tudok ott lenni vele,utána megyek dolgozni.

Beleszerettem!Valamelyik nap feljött szóba,hogy milyen kajákat csinálok otthon (egyedül élek) és mondtam neki,hogy nem vagyok egy mesterszakács,erre ő felajánlotta,hogy segít nekem ebédet csinálni,csak szóljak neki..

Ki kéne használnom a lehetőséget, meg is kérdezzem majd, és ha ott lesz nálam (ha eljön) akkor talán elhívhatnám randira? Mit tennétek? Vagy esetleg mást?

Köszönöm!


2012. okt. 25. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor hívnád randira, amikor már fent van nálad lakáson??? Jézusom! Ha feljön a lakásomra egy nő, abból csak egyvalami lehet ... és nem főzőcske :-P
2012. okt. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!