Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srac aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac aki nagyon tetszik es szerintem neki is en de kiborito mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tehat volt egy idoszak amikor golyton mosolygott ram flortolt mindig hozzamert atolelt.aztan egyszer amikor beszelgettunk beszolt nekem milyen jo egy csaj segge aki elment melletunk.aztan erre az esetre rakovetkezo nap direkt elfordultam amikor lattam.aztan azota bunko alig koszon es amikor egymas kozrlebe vagyunk oltogat es tiszta ideg.pl beszol vmi bunkot en ranezek es mosolyog.meg ordibalva beszel csajokhoz h hova megy veluk es mikor.nemertem

2012. okt. 25. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy faxzkalap , de mond neki azt , ha leszxplak , normálisan fogsz velem viselkedni? erre biztos be némul :D
2012. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy mi a baja!Lehet hogy azt hiszi hogy nem tetszik neked és kétségbe van esve! :)
2012. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó egy bunkót néztél ki magadnak te is...
2012. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak féltékennyé akar tenni vagy csak azt hiszi hogy ha játsza a bünkót menőlesz. Mond meg neki gogy téged nagyon zavar hogy így vise.lkedik és ha nem változik akkor egy igazi faxkalap.
2012. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!