Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek volt már alkalmi szexpartnerük! Hozzátok szólna a kérdésem?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet hogy kissé meguntam a kapcsolatokra. Eddig 3 barátom volt, ebből 2 megcsalt, a másik 1-gyel pedig megegyeztünk, hogy legyen vége, mert kialudt a szerelem. Őszintén szólva most egy jó darabig nincs is kedvem "szerelembe esni", mert már nem akarok emiatt szenvedni. Viszont arra kapható lennék hogy alkalmanként lefeküdjek valakivel...

Szóval azok a lányok akiknek volt már ilyen tapasztalata (vagy tőlem írhat olyan is,akinek nem), elmondaná, hogy kell így ismerkedni? Vagyis hogy hozzam fel ezt a témát? Van pár srác akivel jóban vagyok és náluk bevetném, de félek, hogy visszautasítanának aztán elhíresztelnék, vagy egyszerűen kiröhögnének.

R**bancozásra köszönöm nem vagyok kíváncsi mert ez egyáltalán nem az!Köszi:)

17/L


2012. okt. 26. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ugyan melyik fiú az, aki visszautasítaná... ne hülyéskedj. Fogadok, hogy itt is írnak majd páran ajánlatot.
2012. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

miért tartod elképzelhetetlennek?:o


az itteni ajánlatokra pedig nyílván nem vagyok kíváncsi.. szóval előre is szeretném leszögezni hogy ne írogasson senki,köszönömszépen. csak a kérdésre szeretnék választ.

2012. okt. 26. 17:24
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

Igazad van még nem vagy ribi.

de jó úton haladsz.

2012. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem voltak haverjaim iskolától, meg mindentől függetlenül és őket kérdeztem meg.

Mondjuk én nem vagyok szívbajos, tehát nem problémáztam ezen, hogy "jujj mit fog szólni, jujj, mit fog gondolni, jujj kicikiz, meg jujj mit fog kiposztolni a facebookomra" csak úgy mondtam, hogy ha lenne kedve akkor mondjuk lehetne ezmegaz, ők meg belementek.

Általában nem a srácokon múlik a dolog...


Én mondjuk nem próbálkoznék olyannal, akivel utána nem akarok találkozni. Pl suliból, vagy valami közös helyről, sport stb.


21L

2012. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nem vagyok és nem is leszek az soha, na puszi.:)


17:26: és hogy mondtad pontosan?

nos igen nekem nagyon fontos mit gondolnak az emberek rólam...és olyannál próbálkoznék persze, akit nem látok utána gyakran:)

2012. okt. 26. 17:30
 6/15 anonim ***** válasza:

én mindenképp idegen fiúnál próbálkoznék. elmész szépen a barátnőkkel bulizni, biztos lesz akivel tetszeni fogtok egymásnak, és ha mindketten úgy akarjátok, megbeszéltek egy találkozót is. és ha ott úgy alakul, akkor megmondod kerek perec mit akarsz.


engem relatíve sokan betaláltak így. általában így nézett ki a forgatókönyv. amelyik normálisabb volt, azzal megbeszéltük, hogy csak szex és semmi egyéb, de van olyan is aki nem tudja mit akar.

2012. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem alkalmi szexpartnernek érdemes nem vadidegent választani, hanem inkább egy olyan embert, akit már régebben ismersz, egy havert vagy közelebbi ismerőst mondjuk. A pasik nem hinném, hogy nagyon ellenkeznének ez ellen, de biztos van kivétel. Szerintem ha határozottan megmondod nekik, mit akarsz, akkor belemennek.

22L

2012. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
előző jajaja :D
2012. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Neked csak úgy nincs kedved szerelembe esni?

Csak úgy bele szoktál esni?

Ez így megy?

Hol az a gödör? Had álljak én is oda!

2012. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jaj de vicces valaki! nem voltál még szerelmes? nem nehéz annak lenni ha találsz egy olyan partnert aki külsőre és belsőre is megfog, ráadásul olyanokat mond amiktől különlegesnek érzed magad:) de a tinikori szerelmek nagy része csalódással végződik és már elegem van a csalódásokból!...és nekem eddig a szerelem több rosszat hozott mint jót. érted már?!
2012. okt. 26. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!