Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszek neki?

Figyelt kérdés

16/L

Van 2 fiú. Nekem nem jönnekbe. Nem régen ismertem meg őket. Az egyiket 1és fél éve(16 éves) a másikat meg most(19 éves kb.). A velem egykorú az állandóan kérdezget engem, néha már nagyon unom őt, de válaszokok nem akarom megbántani. Mindig engem néz, rém mosolyog, kérdezget erről-arról. Miért nem voltam kint meccseken meg hasonlók. A másik pedig amikor felszáll a buszra első, hogy mindig engem néz és rám mosolyog és rámköszön. Minap teljesen üres volt a busz most csak én szálltam fel a buszra és mellém ült, amikor az egész busz üres volt. De, nem szólt semmit. MIndig engem néz ha meglát. Szóval tetszek nekik vagy csak szimpla barátkozást akarnak?


2012. okt. 26. 18:23
 1/5 anonim válasza:

ez nem hiszem hogy szimpla barátság lenne,szerintem bejössz neki ha már így közeledik hozzád.

Szerintem szerelem is van a dologban ha esetleg apró ajándékot küldd,megjegyzi mennyire szép vagy,szerelmes levél,esetleg vacsora...

Ki tudja..

de ha téged nem érdekel a srác akkor egyszerűen mondj nemet.

2012. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tetszik semelyik, ha tényleg tetszek nekik akkor sajnálom őket, mert nekem nemjönnek be.
2012. okt. 26. 18:39
 3/5 anonim válasza:
akkor koppintsd le őket,(Tudom ez nagy csalódás de ha nem akarod hogy téged "terrorizáljanak" akkor ezt kell tenned.
2012. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem terorizzálnak, Csak néha már idegesít az első srác. A másik még nem aaniyra.
2012. okt. 26. 18:48
 5/5 anonim válasza:

akkor élvezd ki!:)

végül is körülrajonganak!

2012. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!