Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan múlhat el a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan múlhat el a szerelem csak úgy? Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Ő volt életem szerelme, vele akartam leélni az életemet. Ő pedig csak úgy elhagyott több, mint 3 év után a karrier miatt. Állitólag már nem szeret annyira. De nem tudja megmagyarázni,hogy miért nem. Én nem értem az egészet. Hogy múlhat el csak úgy a szerelem? Én még mindig nagyon szeretem.Pedig hatalmasat csalódtam benne. Hogy felejtsem el? Ő volt az életem.Hogy tudnék élni nélküle?

2012. okt. 26. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elmúlt ..:S borzasztó mind2 félnek
2012. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sajnos az idő a legjobb gyógyír, illetve a barátok segíthetnek elterelni a gondolataidat.

mozdulj ki, csinálj olyan dolgokat amit eddig nem tettél, kezdj bele valami új sportba hobbiba

és ismerkedj...

2012. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Könnyedén elmúlhat. Egyszer én is szerelmes voltam egy csajba 5 évig, aztán találkoztam egy másikkal, aki még sokkal jobb külső, és belső tulajdonságokkal rendelkezett, és a másikat már el is felejtettem. Szóval lehet, hogy találkozott a párod valakivel, akibe egyből beleszeretett, jobban mint beléd.
2012. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én ezt nem tudom elfogadni, főleg nem ilyen hirtelen. Hogy múlhat el egy ekkora szerelem, mint ez? Vissza akarom hódítani!! Vagy ez már túl szánalmas lenne,hogy nem tudok tovább lépni?
2012. okt. 26. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szanalmas. Mikor szakitottatok? Volt valami elojele?
2012. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A volt párodban már régóta érlelődhetett a dolog, ez csak neked hirtelen. És tényleg elmúlhat, akár egy 3.féltől függetlenül is. Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot, na meg kezd el elhinni, hogy jön majd valaki mégjobb.
2012. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt-e előjele? Hát, egyre kevesebbet mentünk el kettesben szórakozni. Én kitaláltam a programokat ő meg sorra mondta le őket. Azt hittem ez csak egy kisebb hullámvölgy és majd minden jóra fordul. De nem igy lett. Nagyon nehéz feldolgozni, hogy egy jobb állás és fizetés fontosabb neki, mint én. 2 hónapja szakított velem, most megkeresett, hogy legyünk barátok. De nekem ez nem megy. Még mindig szeretem, pedig tudom, hogy nem kéne.
2012. okt. 27. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
ismerős...:S csak 13 vagyok:$
2012. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!