Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt terjeszti, hogy megerőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt terjeszti, hogy megerőszakoltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A suliban van egy csaj aki tetszett nekem és majdnem összejöttünk még nyáron de mégsem. Egy buliban beszélgettünk és elvoltunk, aztán elkezdtünk csókolózni meg ilyenek. Mielőtt jött volna a többi megkérdeztem hogy akarja-e és igent mondott, közben nem is akarta abbahagyni. Durva se voltam. Most meg a fél iskolának azt mondja hogy megerőszakoltam. Vannak tőle sokkal szebb lányok akkor nem tudom miért pont őt. Nem tesz jót a hírnevemnek meg már furcsán néznek rám. Buli végére már hulla részeg volt, lehet hogy visszagondolva úgy emlékszik hogy durva voltam? Vagy direkt akar kicseszni velem? Nem szoktam magyarázkodni mert nem csináltam semmit. Mit tegyek ha nem is igaz?

18F


2012. okt. 26. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a direkt kicseszésre tippelnék. Aki "úgy emlékszik", hogy megerőszakolták, az ha el is meri mondani a szülőkhöz, vagy a rendőrséghez fordul és nem az osztálytársaknak dicsekszik vele.
2012. okt. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel! Jó hírnév megsértéséért, ha jól mondom, de lehet, h ez már rágalom?!
2012. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem meg állati nagy szarban vagy. Ha hulla részeg volt, vagyis nem tudta, mit tesz, te pedig kihasználtad a helyzetet, az sajnos kimeríti az erőszak fogalmát.
2012. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Én is inkább a kicseszésre gondolok, lehet ő folytatást akart és most kihasználva érzi magát,az egy éjszaka miatt.

Vagy beszélgess el vele, hogy mi a baja, vagy légy egy kicsit türelemmel, minden csoda három napig tart.

2012. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy nevezik, hogy becsületsértés. Fenyegesd meg, hogy beperled.
2012. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

na most a nemi erőszak a bűncselekmény.


ha ő ezt híreszteli az iskolában, akkor az rágalmazás. ráadásul ő ezt nagy nyilvánosság előtt teszi, ami minősített eset, a nyereménye pedig 2 évi terjedő szabadságvesztés.


szerintem jelentsd fel.

bemész a rendőrségre és elmondod, hogy egy általad ismeretlen (ez fontos) személy azt terjeszti, hogy te ezt a lányt megerőszakoltad és ezért te feljelentést akarsz tenni.

aztán szépen megeszi, amit főzött.

2012. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ne foglalkozz vele..Ha mosod magad, gyanúsabb leszel.

Legközelebb ügyelj a jó híredre,egy kicsi botlás, rögtön szárnyra kelhet, talán igaza van a lánynak.

Csaj helyébe nem is mondanék ilyeneket..liba.

2012. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ha ő perel be? Gondolom neki hinnének én meg mehetnék sittre. Először csak pár pohárral ivott, akkor még nem volt vészes, megtörtént és utána ivott túl sokat. A buli végére màr lábraállni alig tudott.
2012. okt. 26. 19:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleegyezett, akkor nem számít, mennyire volt részeg, nem számít erőszaknak.
2012. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért perelne be ? És mikor ? Egy héttel az esemény után ??

Azt meg bizonyítani is kell. Orvosi igazolással. Tanúkkal..

Csak úgy, nem működik..

2012. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!