Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megtegyem? (Meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtegyem? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és már jó ideje tudom, h a fiúk jobban vonzanak.

Aztán most nem rég összeismerkedtem neten egy szintén meleg, idősebb férfival, találkoztam is vele, de még semmi nem volt, de arra gondoltam, h a legközelebbi talit úgy kellene, h már az is legyen, mert én is vágyom rá!

Csak valamiért kicsit tartok ettől az egésztől:S


2012. okt. 26. 19:45
 1/9 Menedzser ***** válasza:
31%
NE TEDD MEG!
2012. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem jó ötlet, tönkreteszed a végbélnyílásod záróizmait. Aztán majd csodálkozol, hogy akármit csinálsz, beszalad a kábel a gatyába:D
2012. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a beleegyezési korhatár 14 év, szóval jogilag semmi akadálya, hogy megtedd, persze ha szeretnéd.


Viszont én azt tanácsolnám, hogy csak akkor tedd meg, ha érzelem is van a dolog mögött, nem pedig csak túl akarsz esni rajta. Hidd el, nem kell elkapkodni, sokkal jobb olyannal átélni az ilyet, akit szeretsz is. Persze, ha szeretitek egymást ezzel a férfival, annak sincs akadálya, de vigyázz, mert nagyon sokan ki akarják használni a fiatalságod és a tapasztalatlanságod!


Összességében a véleményem az, hogy 2. találkozásnál még korai lenne "azt" is csinálni, de mint írtam, a döntés a tiéd.


És még valami. Azokkal ne foglalkozz, akik olyanokat írnak, hogy kitágul a végbeled, pelenkára lesz szükséged stb. Egy emberi pénisz óvatos behatolása ilyen sérüléseket nem tud okozni! Ha úgy döntesz, hogy megteszed, akkor viszont óvszer és síkosító ELENGEDHETETLEN!


25/F (meleg)

2012. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hihi de ary lehetsz :-) ettől függetlenül ne tedd még meg várj még vele!!!!!
2012. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne vágj bele egyből a közepébe. Csak szép lassan. Egy laza kíváncsiskodás szerintem belefér. Egy kis petting, de csak olyan laza. Az első lépcsőfok.
2012. okt. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt olyan tanács, hogy ne tedd meg.

Igazat adok neki, de ezt úgy sem tudod betartani, ha a hajlam benned van. Szép lassan, és ne a közepébe. Beszéld meg a pasival, hogy kezdő vagy. Ha rendes pasit fogsz ki, vigyázni fog.

2012. okt. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tedd meg, jó érzés, de ha nagy neki akkor csak lassan, mert hónapokig nem tudsz leülni egy padra sem (saját tapasztalat)
2012. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha akarod, tedd meg, csak ésszel (meg gumival xD). Ha jól csinálják amúgy nem fáj elsőre se, szóval nincs mitől félni!

18 meleg F

2012. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bár vétőképesség valóban 14 év de a nemi identitás kérdésében kis kavar van a BTK-ban!

Emiatt nem ajánlott 18 év alatti személlyel a normál közösülésen kívül semmi mást tenni.

Bírója válogatja, miként értékeli a jogszabályt, az AB kettő éve ül a dolgon!

2013. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!