Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány pontot adnátok ezeknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány pontot adnátok ezeknek a lányoknak? Szerintetek szépek? Melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Melyiket választanátok?

1. http://www.youtube.com/watch?v=KUjwF4-Fzq0 Félig mexikói félig spanyol lány.

2. http://www.youtube.com/watch?v=8etFnZq9_LM Ő meg mexikói és filippínó keverék.



2012. okt. 26. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnek nagyon szép az arca, jobban is tetszik a másiknál. Szóval az egyeske 10-ből 10-es nálam. Ideál.
2012. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

na ilyenekkel nem tudnám magam elképzelni. Így helyben.


Ugye mint ott is látszik, ezek nem magyarok. Magyar nő-n észrevenni hogy magyar, tény hogy sok külföldi szebb, de én csak "magyar" arcvonású csajokkal tudom így elképzelni magam.


Nem tartom kizártnak, ha külföldön laknék, külföldivel, de képzelőerőnek sok.Így egyáltalán nem érzek vonzalmat irántuk, külsőleg sem.

2012. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 PlayerEvent válasza:

10max pont.


1. 9 pont

2. 100 pont

:-P

2012. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"2. 100 pont"

PlayerEvent Ennyire tetszik?:)


2. válaszoló ezt most nem értem.

"na ilyenekkel nem tudnám magam elképzelni. Így helyben.


Ugye mint ott is látszik, ezek nem magyarok. Magyar nő-n észrevenni hogy magyar, tény hogy sok külföldi szebb, de én csak "magyar" arcvonású csajokkal tudom így elképzelni magam." Sok különböző kinézetű, szépségű magyar nőt láttam már, de valahogy nem tudtam felfedezni, ezt a magyar arcvonást.

/Annyi a különbség náluk hogy látszik rajtuk hogy latinók, van egy fajta bájos kisugárzásuk. Szerintem ez nem gond:)/

2012. okt. 26. 20:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Spanyol, portugál, mexikói nők sokkal természetesebb szépségek, mint a magyarok. SZERINTEM, tehát nem ér megkövezni.
2012. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mindkettő 10/9-es. a latin-félvér csajok nagyon-nagyon szépek és dögösek.
2012. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 PlayerEvent válasza:
hidd el amerikában lakok itt majd nem minden fiatal csaj ilyen szexi magyarországon régen jártam..
2012. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na azért itt is vannak szemre való hölgyek:) Minden esetre elfogadnám mind a kettőt:) Imádom az ilyen latinokat, csak sajnos nálunk nincsen sok.

"hidd el amerikában lakok itt majd nem minden fiatal csaj ilyen szexi" Ezzel csak húzni akarsz, vagy viccelsz:)

2012. okt. 26. 20:34
 9/12 anonim ***** válasza:
lányként mondom, ezek a lányok gyönyörűek. az első nálam 10/9, a második 10/10.
2012. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szépek a félvérek (na jó van egy két szép közöttük) de ők nem tartoznak közéjük


1. 2 pont

2. 3 pont

2012. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!