Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a ti pasitok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti pasitok is megjegyzi, ha szép lányt lát?

Figyelt kérdés
Ez jogosan esik rosszul, vagy én nagyítom fel a dolgot? Pl megyünk az utcán, és mondja a szembe jövő csinos, szép lányra, hogy vannak szép lányok, és hogy pl ez a lány jó példája ennek. De közben meg engem is dícsérni szokott, bár tisztában vagyok saját átlagosságommal, és hogy a dícséret csak azért hangzik el, mert NEKI szép vagyok, és hogy jól érezzem magam. Egyre kevesebbnek érzem magam, ami a külsőségeket illeti.
2012. okt. 26. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nagy hibája a srácnak. Abszolút jogosan esik rosszul. Szerintem tedd szóvá mindenképpen neki, hogy ez neked rosszul esik.
2012. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van,mert nincs önbizalmad,alulértékeled magad.Persze a barátod megjegyzései is rásegítenek erre,de én azt mondom,amíg nyíltan elmondja,kit tart szépnek,csinosnak,és amíg Téged is dicsér,addig nincs félnivalód.Egyébként az én barátom is őszintén elmondja,ha valakit szépnek tart,minden olyasmit elmesél,amiről úgy gondolja,rám tartozik.Ha esetleg ez már sok néha,szólok neki,bocsánatot kér,és visszavesz.Te is szólj azért neki,ha valami nem esik jól,vagy sértőnek érzed,biztosan megért majd,és változtat miattad.
2012. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

az a lényeg hogy neki tetszel.

mi szoktunk beszélgetni erről. mármint a szépségről, szóval el szokta mondani ha valaki tetszik neki. nincs ebben semmi szerintem.

2012. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
nekem merné azt mondani. ha egyszer szeret, te legyél a legszebb neki, és mást "észre se vegyen". úgy értem hogy én más pasira rá sem tudok úgy nézni hogy jópasi vagy nem mert imádom a pasimat, és fordítva. én mindenképp szóvá tenném a helyedben
2012. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen az én barátom is megjegyzi ha meglát egy szép csajt. Amikor még csak pár hete jártunk akkor kezdte el ezt hogy az utcán jól megnézett egyes lányokat meg vissza is nézett, eleinte nagyon zavart engem, sőt többször megjegyeztem hogy akkor miért nem megy utána és engem hagyjon békén. De aztán elmagyarázta nekem hogy ő csak nézi, de nem menne utána, pasiból van ezzel tisztában vagyok, sőt engem teljesen máshogy ismert meg nem első látásra volt a szerelem én nyíltam felé nagyon, de ez lényegtelen. Amikor megbeszéltük a dolgokat akkor már nem is zavart ez a dolog mert ő sem szólt bele ha én megnéztem egy jó pasit az utcán, egyáltalán nem szólt érte. Persze engem ez továbbra is idegesített, elég szépen, bár a barátnőim megmondták hogy addig örüljek ameddig csak nézi őket, és persze a párom bebizonyította hoggy ő engem úgy szeret amilyen vagyok, nem akarta hogy változtassak magamon, nem akarta hogy kicsit lefogyjak, nem akarta hogy más stílusban jelenjek, meg ő egyszerűen így szeret ahogy vagyok és ennyi.

2012. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Ó,hogy pasiból van akkor már el kell nézni hogy tahó is?

Nem az a baj ha megnéz lányokat,de akkor ezt mondja a haverjainak és ne a mellette sétáló barátnőjének.

2012. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha az utcán az ismerkedés természetes dolog lenne, nem csak néznék őket.

addig jó, míg csak néznek. csak addig önbizalomromboló hatása van, az tény.

2012. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
és elég megszégyenítő, hogy ott mész a pasiddal, ő meg egy másik csajt néz és mindenki egyből levágja hogy a pasidnak nem te tetszel
2012. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a legrosszabb szerintem az, amikor a kiszemelt csaj vágja le, hogy ő tetszik.
2012. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!