Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kinek a dolga lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kinek a dolga lenne?

Figyelt kérdés
tehat kinek a dolga az ovszert megvenni? azert mert nalunk baratom veszi de ugyerzem nekem is kellene legalabb penzt bele adnom. de sokan pl baratnoim mondtak h ne zavartassam magamat naluk is a fiu veszi. csak nem tudom hogy hozzam fel a temat

2012. okt. 28. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgytudom, hogy felesbe illik venni (egyszer te, egyszer ő)
2012. okt. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem,hogy van rá szabály.Az a szerencse,hogy neki természetes,hogy megveszi,ha ez téged zavar,akkor néha vegyél te is,és add oda neki.Nálunk meg csak én veszem,mert úgyis én járok a drogériába a mindennapos dolgainkért.
2012. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Ez mindenképp a férfi dolga.Gondolom,ő sem ad pénzt az intim betétedre,tamponodra.Tudom,ezt nem az együttlétkor használjátok,de te meg azért költesz erre,hogy"karbantartsd"az ő játékszerét.

Úgyhogy 1-1

2012. okt. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3: ez hülyeség.

A fogamzásgátlás mindkettőtök érdeke. A szexben is mindketten részt vesztek. Ezért a fogamzásgátló módszert is közösen illik fizetni.

Persze ha csak futó kapcsolat, semmi komolya, akkor meg a pasi vegye.

2012. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Gondolom,ő sem ad pénzt az intim betétedre,tamponodra."


Ezeknek mi köze van a fogamzásgátláshoz? Érdekes, hogy a csajok elvárják, hogy a srác fizesse a fogamzásgátló felét - a pofátlanabbak még az is, hogy az egészet - amit három hónapra előre fel lehet iratni és csak pár ezer forint, de ha az óvszerről van szó, akkor fel vannak háborodva, mondván az a férfi dolga. Ráadásul a gumi sokkal drágább hosszú távon. Mivel mindkét módszer közös érdek, ezért mindkét fél szálljon be a költségekbe.

2012. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!