Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fúk! Ti hogy rakjátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúk! Ti hogy rakjátok el a farkatokat egy feszülős boxberba ha éppen áll és muszály elrakni? :D Illetve milyen érzés mikor feláll boxerban?

Figyelt kérdés
Cm-t is írjatok :)
2012. okt. 28. 07:44
 1/6 Hole Hunter ***** válasza:

1.: állva.

2.: kényelmetlen, szorító. Jellemzően pont a feszülés miatt nehezebben is nyugszik meg.


Cm...jelentsen ez bármit is.

2012. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17cm és szar érzés..
2012. okt. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nálam egyszerű a képlet:

2 lehetséges szitu van, az egyik amikor farmerban vagyok emberek közt, másik meg amikor alsóban a csajom előtt


hát amikor emberek közt vagyok, leszarom mert nem látszik annyira meg amúgy sem a farkam nézik hanem amit mondok, gesztikulálok


amikor meg a csajommal vagyok, mindketten fülig ér a szánk és már fekszek is be mellé pucéran :D

2012. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nehéz kérdés. Természetesen az jönne, hogy felül kilóg, és akkor nem kényelmetlen, de ugye ezt nem lehet. Ezért jobbra vagy balra kell észrevétlenül, pl ülés közben fészkelődéssel "irányítani", ami elég kényelmetlen érzés.


17-18 cm, régen mérte egy lány (engem nem érdekel:P) és már elfelejtettem, melyik volt a kettőből, és ne haragudj nem keresem most meg ezért:D


22/F

2012. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amikor érzem h merevedik akkor próbálom diszkréten jobbra állítani és akkor elfér a péniszem nagyjából :D mivel feszülős alsónadrágokat hordok így általában a merevedésem tovább tart és néha zavaró h sokáig merevedik

21 cm (a jelenlegi barátnőm mérte :D )


23/F

2016. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát elég kellemetlen érzes, főleg amikor órán ülsz es a padtarsad egy fullos garo, igazabol kezzel igazgatom eddig nem szoltak be😂🙆‍♂️

18 cm

2020. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!