Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfejtenetek ezt? Fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfejtenetek ezt? Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elkeszultem a rajzommal amit sajat otletre, egy ironijara alapoztam, szinten sajat, de erdekelne h kilehet e erteni belole. Szoval irjatok le h mire aszocial a kep. Jo lenne ha legalabb nagyjabol ertheto lenne. A vegen majd megmondom h mire a gondoltam. Koszi

Ja es nem er biralni a kep szepseget, nem erre vagyok kivancsi.

[link]

[link]



2012. okt. 28. 09:49
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
már megint fontosabb neki a szórakozása a hobbyja mint én, hiába vagyok egy szépségkirálynő, és ha vele akarok lenni kénytelen vagyok elviselni a szórakozását pedig hogy unom...
2012. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szep. De ennel azert hogyismondjam, lenyegetorobb. Egy mondatban megfogalmazhato es ironikus.
2012. okt. 28. 09:57
 3/11 anonim ***** válasza:

pedig Asotnak igaza van a lány elég unott képpel ül.

Szóval lehet h nem jól rajzoltad le!

2012. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat unott is kell legyen. Mert nem azt kapta amire vagyott.
2012. okt. 28. 10:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Nahát, én ASOT válaszából pont ezt vontam le kérdező. De már igazából a kép megnézése nélkül is valami ilyesmire számítottam, és 1 Másodperc elég volt hogy meggyőződjek róla.


Az hogy x lány a macsó motoros stb csávót választotta a másik szuper jó lelkű, ultra figyelmes, mindenben jobb stb fiú helyett. És a szuper mega király srác meg nem kedves vele stb de neki meg még is ő kellet. Oh kegyetlen világ.

2012. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azt vettem le belőle, h mai világban már a szőke herceg sajnos nem a fehér lovon érkezik. Már a pasik nem nagyon udvarolnak egy lánynak, elvárják h a lány kezdeményezzen...már nem az van mint régen, és a lány csalódott....
2012. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Alakul de probaljatok onnan nezni h a lany pont ezt a fiut varta es neki o tokeletes de valami azert mas mint a mesekben..
2012. okt. 28. 10:08
 8/11 A kérdező kommentje:

EZ AZ!!! HATOS MEGFEJTETTED!

Az otlet az volt h a modern szoke herceg a feher lovon. :)

2012. okt. 28. 10:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi? Azt gondolta hogy ő a szuper hiper pasi, aki jobb mint a másik. Ő rá vágyott és kiderült hogy nem az..
2012. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én voltam a hatos:) hát igyekeztem ,és nehezen tudtam megfogalmazni, de igyekztem.
2012. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!