Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszenek sokaknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek sokaknak, a duci kövér, molett nők/duci mackós srácok?

Figyelt kérdés
Melyiknek nehezeb a párt keresés és találás?
2012. okt. 28. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
szerintem a pasiknak nehezebb azért...
2012. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan nekem csak a mackós pasik jönnek be.
2012. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem tapadnak rám a lányok,pedig mackós testalkatu vagyok,picit izmosabb.Nem vagyok se csúnya,se ronda átlagos.
2012. okt. 28. 10:12
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Pasiknak sokkal nehezebb,

viszont férfiaknak több lehetőségük lenne fogyni, kondizni.


Akik sopánkodás helyet elfogadják önmagukat, ezzel visszanyervén önbizalmukat már alig lesznek hátrányban alkatuk miatt.

2012. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt a kérdezők 80%-a tizenéves fiúcska...akiknek csak a vékony, csodacsajok kellenek.
2012. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Előző:én cáfolom az utolsó szavaidat,mert nekem duci csajok jönnek be
2012. okt. 28. 10:46
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is a mackós (NEM IZMOS!!!!! POCAKOS :) ) férfiak tetszettek, mindig ilyen párom volt, a mostani is ilyen, és imádom őt :)
2012. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akiknek a vékonyak, vannak akiknek a vastagabbak tetszenek, mindkét nemben.

De nem értem, miért lenne a férfiaknak könnyebb fogyni? Vagy nem tudom, talán így van biológiailag, hogy könnyebben fogynak? Mozgással, edzéssel, sporttal szerintem a nők is ugyanúgy fogyhatnak.

2012. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálam ez teljesen változó...

volt egy teljesen átlagos testalkatú barátom jó ideig... aztán volt olyan időszakom, amikor nagyon tetszettek a mackós pasik... úgy odabújtam volna hozzájuk, és tényleg nagyon vágytam rá.

De ha megláttam egy vékonyabb srácot, aki megfogott valami miatt, akkor ő érte voltam oda.

Végül kikötöttem a mostani páromnál, aki nagyon nem mackós. Kicsit vékonyabb, de nem is baj. Nagyon szeretem így. :)

Én magam ducibb lány vagyok. Hmmm, hát eddig 2 barátom volt. Amikor az elsővel összejöttem, akkor nagyon kövérnek éreztem magam, és csodálkoztam, hogy mennyi mégis pasi dicsér... nem értettem az egészet, csak kigúnyolásnak vettem...

Aztán jött egy fájdalmas időszak az életemben, és tényleg meghíztam... és akkor láttam már, hogy nem is voltam kövér. Teljesen átlagos testsúlyú voltam...

Utána minden nehezebb lett. Nehezebben nyíltam meg, és rosszul éreztem magam, ha valaki rám néz. (biztos a hasamat nézni - gondoltam)

Ma már a barátom segített nekem, hogy elfogadjam magam. Bár szeretnék kicsit fogyni...

de sokkal inkább eltudnom magam fogadni.

Hogy kinek a nehezebb? Nem tudom. Talán egyénfüggő.

2012. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolok :.d
2012. okt. 28. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!