Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok neketek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok neketek bejön ha egy férfinak szőrös ott lenn?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

én kifejezetten utálom,amit a mai srácok csinálnak (nullára csupaszítják magukat) mert olyan érzésem lesz,mintha egy kis fejletlen 12 éves szőrtelennel vagy mindjárt szőrössel, szexelek...

mint egy meztelen csiga...

persze az se jó,ha keresgélni kell a sok szőr között/alatt, úgyhogy az arany közép út a legjobb szerintem...a közepesen hosszú:)

L/20

2012. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 1 centis... Az jó?
2012. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20f
2012. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel! :)

Bár azt hozzáteszem, hogy a golyókon, meg magán a hímvesszőn ne legyen szőr, de körülötte meg mindenhol igen! :) Nem szeretem amikor szőrös a nyelvem :P

2012. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én meg pl kifejezetten utálom, főleg, mert szeretem az orált, így eléggé kiábrándító tud lenni...

De ha nem csinálnám, biztos, nem zavarna :D

Amúgy, ha tüskés, vagy kb 1cm, az nem zavar.


21L

2012. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!