Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire probléma, ha a fiú izmos?

Figyelt kérdés

Ma a vékony,sovány cicafiú a divat.Ez rendben,de én egész izmos vagyok,és továbbra is edzek,nem akarok olyan lenni,akit(elnézést a kifejezésért),az első ványadt kisebbségi is röhögve sz*rrá ver.Eddig nem zavarta a csajokat(legalábbis nem mondták),de előbb-utóbb biztos belefutok olyanokba,akik a vékonyakra buknak..a gyk-n olvasottak alapján kb. a lányok 3/4-e ilyen.Szóval lányok titeket zavar,ha a fiú izmosabb az átlagnál? Nem agyongyúrt..de vastagabb kar/láb,mellizom,széles váll,erős,tömören kockás has.18/F

(kép nincs)


2012. okt. 28. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyelj.. szerintem rosszul látod. Legalábbis én is, és a baráti körömben szinte az összes lány az ilyen fiúkat/férfiakat preferálja. Én inkább szeretnék egy ilyen barátot magamnak, mint egy olyat, aki mondjuk baj esetén nem tud megvédeni, na meg vonzóbb is számomra. Szóval nyugi, folytasd csak. :) (A képért kár... :D)
2012. okt. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
butaság
2012. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én pl. kifejezetten az izmos srácokra bukom, nagyon nem szeretem a vékony pasikat ;) 21/L
2012. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Geta96 ***** válasza:
40%
Ha eljön az a korszak h a lányok csak az olyan cicafiúkra buknak akiket leírtál, akkor föbe lövöm magam, de ez a korszak még nem jött el szóval lesz barátnöd s még én is élhetek kb. még 40-50 évet. am nem löném le magam annál jobban szeretem magam.
2012. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A lányok az izmos hapsikra buknak haver, totál rosszu látod a helyzeted!
2012. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez úgy van,mint a fiúk a nagy mellel.Nem mondják,de ez kell nekik és ezt szeretik a legtöbben.

Persze van,aki a kis mellért van oda és van,aki a vékony srácokért.

2012. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Izmos srácok forever!


Ne hallgass rájuk, jó vagy így. Nekem minden lányismerősöm az izmos srácokra bukik.


21L

2012. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Félre vagy informálva kicsit.:D

A legtöbb lány az izmos fiúkat szereti, és én oda meg vissza vagyok a kockás hasakért meg szélesebb hátért. Bár a 'kétajtós szekrény' style az nekem se jön be, tehát az ilyen kidobófiú beütésű srácok valóban nem vonzanak. Viszont ami még az ízlésesség határán belül van az pont jó.:)

2012. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát cimborám,teljesen egyetértek veled,ma már az összes lánynak ezek a kis ropi cicahomi fiúk kellenek,és már én is kezdem érezni hogy mi a szar van a mai lányokkal? Én mondjuk így nézek ki,és volt már hogy elküldött a csaj,mert "túl izmos vagyok",neki a ropik kellenek.( Kemény 70 kg) :) [link]
2012. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 VVMMvvmm ***** válasza:
Ilyenért elküldött? Hihetetlen!
2012. okt. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!