Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúfolnak emiatt. Szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúfolnak emiatt. Szerintetek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
egy 6.kos lány vagyok. nemrég kaptuk meg az iskolában a felvilágosítást...remélem nem kell fejtegetnem milyen témák voltak utána...a téma hevében az osztálytársaim azt fejtegették,hogy ki szűz...én még az vagyok...elmondtam nekik...kinevettek...azt mondták hogy ők már nem azok,ők menők.és amiért én szűz vagyok nem vagyok menő, kérjek meg egy fiút hogy "azt" csináljuk...ezzel csúfolnak...és most emiatt nincs egy buta barátok se...de szerintem, ők csak hencegtek ezzel,ugye?...szerintetek?

2012. okt. 28. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hülye pi-csák :D
2012. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hazudnak csak.Ne is foglalkozz ilyen hülyékkel. kb 10 évesek vagytok.Mind szűz
2012. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rájuk! Ők tényleg buták, ha igazuk van, ha nem!
2012. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan az kérdezed,hogy baj-e,hogy 12 évesen nem vagy k*rva? Nyugi, ha igazat mondtak akkor ők jó ha 18 éves korukig nem égnek ki.
2012. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Rainbowinthedark ***** válasza:
100%
és a kiégés a legkisebb "probléma"(gyerek lehet áldás és átok is....)
2012. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
nincs épeszű emebr aki 14 alattival ki kezdene. de komolyan!! (a pedofil nem épeszű)
2012. okt. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor olyan szívesen eljátszanám az ilyen menőző lányokkal, hogy odaállok elé úgy odanyomom a falhoz és gyerünk kislány te már nem vagy szűz ez természetes megduglak és kész. Csodálkoznak rajta, hogy megerőszakolják őket.
2012. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1; lehet, hogy hencegnek vele, és ők se akarják bevallani, hogy szüzek

2; a karácsonyi szünet után mond, hogy már te se vagy az. és tényleg nem volt nagy dolog... nem hiszem, hogy leellenőriznék, hogy biztos igazat mondasz-e.... :-)

2012. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hm...Hát...Asszem,tényleg igazam van...Én sem hiszem,hogy ilyen ribik....(bocsesz a csúnya fogalmazásért)...Uccsó válaszadó....: én ezt morbidnak találom...nem akarok olyan lenni mint ők..ezzel hencegni...ez egyáltalán nem menő...én büszke vagyok arra ami vagyok...nem adom ki másnak magam...de amúgymeg...ha tényleg nem szüzek már,akkor elszégyellhetik magukat...
2012. okt. 29. 10:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Kamu az egész!! Egyszer már írtam, de akkor kitörölték, töröljétek most is, de akkor is kamu.
2012. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!