Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vagy ne?

Figyelt kérdés

sziasztok:) 17L vagyok még nem volt barátom, de nyitott vagyok az ismerkedésre, de nehezen ismerkedek, élőben szinte alig adódik vmi helyzet, a fiúk többsége átnéz rajtam, és amiről nem tehetek hogy kicsit válogatósabb vagyok, de a belső is rengeteget számít 50-50% arányban. az egyik bnőm akivel ritkán találkozok mondta hogy össze akar hozni egy sráccal( tudni illik az a bnőm bulizik, iszik amiket én nem bírok, és gondolom a haveri társasága is ilyen, és ő miattuk lett ilyen).

Megnéztem a srácot a neten, totál nem az én stílusom ripacs fejet bevág a többin meg semleges, igazából nem ronda de semmi nem érintett meg a képei alapján. Azt mondtam hogy nekem bunkónak tűnik, de a bnőm mondtam hogy nem az aranyos, helyes, és hogy amikor találkoztak neki csokit is meg innivalót is vett..és úgy gondolta bnőm h facen nem beszélek a sráccal majd 3masban talizunk..de őszintén én így nem mennék el hogy valszeg annak a srácnak bejött a bnőm ha már vett neki dolgokat, csak ennek a bnőmnek pasija van és ő haverként talizott vele, de nem látok a dolgok mögé..és én azt tartanám fernek ha facen bejelölne beszélgetnénk és elhívna..mert 3masban talizni elég kellemetlen nem tudnám hogy a bnőm előtt hogy viselkedjek egy sráccal ilyen szituban még sosem voltam..ez a bnőm mindig próbált össze hozni vkivel, volt akivel taliztam is de rosszul sült el.. a többi bnőmnek ezt elmondtam és ők mondják hogy menjek ebből semmi rossz nem lehet..olyan fura hogy szeretnék barátot de ehhez a talis dologhoz nincs kedvem, legalábbis ilyen módon..

ti mit gondoltok? kicsit úgy érzem hogy elis menekülök, de nemtom..de igazából tök semleges nekem..


2012. okt. 28. 21:56
 1/6 A kérdező kommentje:
csak kicsit rossz lenne mert úgyis az lenne h abnőm és az a srác beszélnek és mivel nem ismerem nehezen tudnék hozzászólni. ráadásul én nehezen oldódok idegenekkel, nehezen nyílok meg nem vagyok felszabadult így úgy érzem hogy rossz benyomása lenne rólam..de érzem hogy nagyon nyögvenyelős ez a dolog mintha rám lenne erőltetve de vhogy nem akarom v nemtom..bnőim szerint lehet h vannak haverjai és azokkalis ismerkedni, de nemtom..:/:(
2012. okt. 28. 22:00
 2/6 Fura Yokomura ***** válasza:

Ha az ilyen beállított találkozók nem jönnek be, akkor ne is eröltesd!

Nyugi fogsz találni rendes srácot! :)

2012. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és bnőm megmutatta a képeimet elvileg a srácnak, és elvileg bejövök neki..
2012. okt. 28. 22:03
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:) a többi bnőm azt mondja hogy hülyeség lenne előtte facen megismerni a srácot, de szerintem egyáltalán nem.. azért egy vadidegennel mégsem találkoznék, és kettesben jobb sztem:)
2012. okt. 28. 22:04
 5/6 Fura Yokomura ***** válasza:

Én lebeszélnélek róla!

Ha egy picit is úgyérzed, hogy nem akarod, akkor tényleg ne eröltesd!

Lesz még udvarlód bőven, én biztos vagyok benne ;)

2012. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát jó köszi:) de vhogy ez most nem is hiányozna
2012. okt. 29. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!